trip-krainetrip-ukraine-dark
Sunny Beach hotell Diamond

Huvitav, et selle hotelli kohta ei leia kusagilt kommentaare. Kas keegi on olnud selles ja oskab midagi kosta, minek suurema seltskonnaga. Mõned hotellid seal normaalsed, mõned aga nostalgiat meenutavad meie möödunust, kuidas on Diamond 4*?

Eelmine aasta olime seal. Veidike ikka meenutab möödanikku. Mind ei häirinud väga see, et vein on plastpudelites ja seda saab juua plasttopsidest, nagu ka kohvi. Häiris aga see, et kohvi ei väärinud küll kohvi nime. Aga baarist sai head kohvi :). Söök oli ok, küllaltki lai valik, ei saa kurta. Asukoht ka küllaltki hea-rand lähedal, samuti müügiputkad,bussipeatused jne. Bassein oli ilgelt külm (juuni alguses) :). Aga arvestades seda,et käisime seal magamas ja söömas, siis polnud hullu midagi. Aga need tärnid olid vast küll liiast :P

Sai käidud septembri algus 2015. Põhi turismihooaeg oli läbi. Basseini vesi oli külm, hoolimatta sellest, et ilmad olid ilusad, päeval 30 kraadi sooja. Meri oli väga soe. Asub kesklinnas. Tänavapoolsed toad võivad erksa unega inimesele probleemiks kujuneda. Kohe hotelli vastas on bussipeatud ja kohalikud bussid kolisesid ikka korralikult. Öösel hakkavad hobuvankrid oma baasi sõitma ja seda klopa-klopat jagub kauemaks. Nädalavahetusel käib korralik trall 4-5 öösel. Sunny Beach ongi noorte pidupanemise koht. Söök oli hea, valik normaalne. Meeldis puuviljavalik. Arbuusid, melonid, viinamarjad, õunad, pirnid. Eks oli hooaeg ka. Alkovalik oli lai ja valati probleemidetta. Esimesel päeval oli lärmakas soome noorte seltskond, aga peale kolme päeva pidu panemist väsisid ka need ära. Viimastel päevadel viskas hotelli kohalikke täis. Rand ei ole väga kaugel ja "tasuta rand" on hotellisuhtes otse rannas. Mööda peatänavat randa minnes on õhtuti päris vilgas elu käimas. Hotellijuurest möödaminevalt tänavalt saab kohaliku linnaliiniga Nessebari sealset vanalinna vaatama. Ümbernurga maja taga on turg, enamuses riided. Usun, et suurema seltskonnaga on lõbus.