trip-krainetrip-ukraine-dark
Surfi soovitusi?

Plaanis minna aktiivselt randa oktoobri teises pooles:) Tahaks natuke wind v regular surfi teha. Plaanisime Mehhikot või Vietnami. Kas keegi oskab soovitada mõnda piirkonda, mis poleks päris turistihullus, kuid ok algajatele, kes juba natuke midagi oskavad ka?

Et siis mida sa täpselt oskad: tavalist või tuulesurfi või tuule-lainesurfi? Mehhikos soovitaks kindlasti super tavasurfi kohta Puerto Escondido Oaxaca maakonnas - ei ole turistikas ja maailma parimad surfilained.

Mina oskan nö tavalist surfi. See tähendab, olen mõned kuud hispaanias elades harrastanud - ei saa nüüd öelda, et kohe oskan, aga natuke siiski. Samas sõbrants(risikaaslane) oskab paremini tuulesurfi. Nii et mõlemad oleks variandid. On sul veel mingeid soovitusi kuhu minna? Põhimõtteliselt oleme igasugustele ideedele avatud. Ja aitäh Puerto Escondio eest, tsekkan kohe.

MUI NE rand Lõuna Vietnamis (Saigonis 200km põhja poole) Wind surfareid oli paksult täis. Väga ilus koht

Viimastel päevadel olen mitmest kohast MUI NE kohta palju häid sõnu kuulnud. Kuidas seal surfi varustusega oli? Kas laenutada ikka saab(kuskilt kuulsin et on keeruline sellega) ja kuidas hinnad on (elamine ja varustuse rent eelkõige)?

Tänud juba ette!

Mui Ne-s oli paar aastat tagasi elamine 20-40usd/tuba rannas konditsioneeriga. Varustust rentis üks majutuskoht, mille omanikuks oli vanem inglise härrasmees, seal oli ka koolitused jne.

Hei ise lähme detsembris Mui nesse ja tuleme tagasi veebruaris. Keskuseid on seal palju, väidetavalt 6 ja rohkem tükki ja lisainfot leiad netis. Laenutuse hindade kohta ei oska öelda, kuna ise teen lohesurfi ja selle kama tirin kaasa, kaks seljakotti ja laud :))

OKtoobri tuulte kohta pead uurima, mis seal täpselt puhub aga kui tuulest kõrini või õigemini kui tahad lainet siis natuke ida poole järgmisesse lahesoppi (max. 5 km peaks olema)on ka lainesurfi koht, kus saab nii tuulega kui ka tuuleta lõbu laialt..

Tuult!