trip-krainetrip-ukraine-dark
Suusareisid lumi.ee seltskonnaga

Tere!

Kas keegi on lähikuudel käinud mõnel lumi.ee korraldataval suusareisil ning kas jäite rahule? Oleksin tagasiside eest tänulik!

stel

... kaks aastat järjest ja 14 veebruaril jälle. Seni väga rahul.

Ma lähen see aasta ka 14. veebruaril lumi.ee-ga aga varem pole nendega käinud. Siin kasutajatest veel "windowlicker" ühineb ka sama 14 veebruari reisiga. Piltide järgi tundub Tatra hotell isegi parem (värskem) kui Satel kus eelmisel aastal olin.

Eelmine aasta käisin nendega Kaukasuses, kõik oli OK.

Erilist vahet Satelil ja Tatral pole. Tarta natuke hubasem ja mõnusam.

Tatra natuke värksem ja mõnusam jah, aga hommikulaud oli Satelis parem

Ausalt öeldes ei oska neid kahte hotelli võrrelda. Satelis korra ainult Lobbybaaris käinud. Aga eks peamine ole ju lumi ja afterski. Möödunud aastal sai ka Tatra hotellis asuvat massaaži kabinetti külastatud. Väga lõõgastav ja odav. Ei tea ainult, kuidas euro tulek on selle aasta hinnakirjale mõjunud.

Sateli saunas oli ka massaaži nurk kuskil kardina taga. Massöör oli selline rullu poiss, aga tundus et kliente tal ikka oli, sest aegajalt seal mingi laksutamine käis.

Ma ei tea mis on Tatra hotellis massaaz eelnevalt on maksnud, kuid kuu alguses sai teenust kasutatud, 1tund - 16,50 eur, oli ka lühemaid seansse, mis maksid ka vähem. Eks kindlasti euro tulek andis võimaluse kergitada hinda, kuid Eesti teenuste hindast jääb siiski odavamaks (muidugi oleneb kohast, kus teenust kasutada)

Sai käidud alles eelmine kuu Lumi.ee-ga Soomes Levil ja pole ühtegi paha sõna öelda. Arvatavasti minek nendega jälle 05-15.02 Austriasse.

Tahaks minna selle firma pakutud reisile. Margus Otsa ettevõtmine. On see lumi.ee usaldusväärne?

On küll usaldusväärne, ise käinud korduvalt Slovakkias kunagi nendega.