tahan müüa La Linea korterit Gibraltari tolli juurest 1,5 km

küsiks teie nõu, head foorumlased. Nimelt soovin müüa või äärmisel juhul rentida 80 m2 korterit 150 m rannast ja 1,5 km Gibraltari tollist (see jääb vasakule korterist). Korteril on kolm magamistuba, kõigist tubadest on kahe maja vahelt vaade merele. 1. korrus. 81 000 euri. Kuna korter sobib ka nt Gibraltaril elavatele inimestele, nt firmale tööliste majutamiseks, oleks ilmselt sihtgrupp Gibraltaril töötajad.

Kas läheneda müügile läbi Gibraltari kinnisvarafirmade või La Linea omade? La Linea kinnisvarafirmasid on raske leida. Samas Gibraltari omad vähemalt online Hispaania kinnisvara ei müü.

Hea nõu eest ette tänades Fibin

Esiteks vabanda, aga kas sa vähe vales kohas seda ei küsi? Proovi rääkida ikka kohalikega. Teiseks- kuna tegu nagu näha Hispaanias asuva kinnisvaraga, siis pakuks loogiliselt et sellega tegeleb ikka Hispaania kinnisvarafirma. Muidugi kui Gibraltari kinnisvarafirmal pole samal ajal ka õigust Hispaanias asuvat kinnisvara vahendada. Osta võid sa üldjuhul ükspuha kus, müügiks pead aga olema registreeritud vastavasse riiki. Nii ütleb vähemalt minu loogika.

E: 5 minti googlit ja olemas. Vähemalt REMAX tegeleb.

RE/MAX Paraíso Avenida Cuidad de Valencia S/N Centro Comercial Hispania, 1 Vera, Almería CP 04621

Email: [email protected] Teléfono: 950617214

0
0

Siin Gibraltaris pea iga kinnisvarafirma tegeleb ka Hispaaniaga, kuna paljudel gibraltarlastel teised (või ka esimesed) kodud Hispaanias. Näiteks: http://www.chesterton.gi/

0
0

Miks ma peaks olema registreeritud vastavasse riiki. Voin muua mida iganes riigi kinnisvara firmas, lihtsalt, et kinnisvara valismaal. Ostu muugi leping muidugi kohapeal kui kinnisvara firmal vastavat lepingut pole.

0
0

Kuna Hispaania ja Gibraltari suhted olid eelmisel aastal ikka väga halvad, siis ma usun et inglased võivad siiamaani natuke ettevaatlikud olla väljaspool Gibraltarit korteri ostmisega. Pandi ju inglaste autosid põlema ja puha. Ma soovitaks hoopis näiteks vene rikkurite peale mõelda. Soodsa hinnaga talvekodu. Ja neil pole sellest hispaania-gibraltari konfliktist sooja ega külma

0
0

Teine asi mis pähe tuli: Estepona lähistel elab ühtekokku 25.000 soomlast, Neil on kindlasti seal oma kinnisvarabürood jne. Kui see oleks minu korter siis ma just nendega räägikski. Buena Suerte.

0
0

Iseasi, mida need soomlased La Lineas peale hakkaksid? Mul üks tuttav Gibraltaris töötav lõuna-aafriklane kolis just Gibraltarist ära La Linea'sse, põhjuseks muidugi see, et nüüd läheb 3x vähem rendi peale. La Linea'sse on siiski mõtet elama minna siis, kui töökoht Gibras. Auto olemasolul võiks siiski väheke sellest linnast eemale kolida, näiteks St.Margarita'sse, Alcaidesa'sse, Sotogrande'sse, jm-le.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased