TAHITI reisiseltskond palub abi...

Suundume 25.07.14 Tahitile. Alselt pidime osalema kultuurifestivalil, kuid selgus ootamatult, et festival jääb ära. Kindlustus asja ei korva, kuna festivali programmijuht teavitas ametlikult meid vara aga tähtis kiri ei jõudnud õigeaegselt tähtsate kontaktideni. Igavene jama. Festivali poolt lubatud toitlustus ja majutus jääb seega ära. Kogu grupp (15 inimest) on täiesti shokis. Pole kohta kus elada ning rahaga ka on juba kitsad lood. Kas keegi oskab anda nõu sealse eluolu kohta?
Iga informatsioonikilluke on ülitähtis. Ehk on kellelgi tuttavaid eestlasi-venelasi saarel ees ootamas?

Palume abi!

egle.lihtsa@gmail.com

Soodsa majutuse leidmine tundub keeruline kuna tegemist tundub rohkem olevat turistika piirkonnaga. Ja samuti on teil minek üsna peatselt. Samas tundub, et saartel leidub ka hostele ning külalistemaju. Proovi nt. Agoda.com või www.hostelworld.com

Kas te selle toimuma pidanud kultuurifestivali korraldajatelt küsisite abi? Nendel ju kogu info olemas ja tõenäoliselt saaksid nad soovitada igasuguseid kontakte. Ma usun ikka jätkuvalt, et aeg-ajalt saadetakse meie teele õiged ja vajalikud inimesed.

Kui booking.com kaudu midagi ei leia, siis on veel kodumajutused olemas: https://www.airbnb.com/s/tahiti?checkin=07%2F25%2F2014&checkout=07%2F30%2F2014&guests=3&price_max=72 ja couchsurfing.org Lisaks v6ite yhendust v6tta kohalike koolidega, ehk saavad aidata. Lennupiletid on tavaliselt kalleim osa reisist, seega ei tasu end heidutada lasta muust- kyll elu k6ik paika paneb jalle. Soe kliima ja m6nusad inimesed on ees ootamas, ilusat reisi ja arge kartke tundmatus kohas vette hypata. Esimest taksojuhti lennujaamas ei tasu uskuda, aga paar tanavat edasi kohvikupidajat vast juba kyll.

Tasuks vaadata suuremat villat kogu seltskonna peale. Saab ehk ca 40 euroga per öö per inimene hakkama. Majutust kindlasti mitte Papeetesse (kuhu lennuk läheb) vaadata, seal pole miskit teha ega vaadata. Pigem siis mujale Tahiti saarele või siis Moorea saarele, mida isiklikult soovitaksin. Sinna pääseb Papeetelt laevaga (üheotsa hind kui õieti mäletan oli 15 euro kanti). Elu-olu paratamatult kallis ja säästureisi sellest väga teha ei anna. Eeldusel, et ennast ikka puhkuse ajal hästi tunda. Edu!