Teie kogemused Tai saartega Koh Yao Noi ja Koh Yao Yai?

Tai,Koh Yao Noi la Koh Yao Yai kas keegi käinud,jagage kogemusi,kus kanti hotell,võibolla mõni nimi,mitmeks päevaks,jne.

Tere

Ka mul oleks huvi teada mida ja kas teised soovitavad neil saartel vaadata. Plaan on Noi l paar ööd ööbida ja Yai l ka ringi liikuda. Eelneva info kohaselt ma tean et tegu on moslemite piirkonnaga ja rannapidusid-möllu seal ei ole. 

Meie ööbisime Koh Yao Yail kahes hotellis: Baan Taranya Koh Yao Yai ja Glow Elixir Koh Yao Yai.

Mõlemad meeldisid, aga Glow Elixiri juures oli kohati suur mõõn, aga see sõltub väga kuust.

Koh Yao Noil käisime ainult päevasel tripil, sinna ma ei leidnud sobivat majutust ja õigesti tegime. Yai on sümpaatsem.
Erilisi vaatamisväärsusi ei ole, pigem loodus ja rahu. Hea rahulik koht võrreldes Phuketiga. Läheks tagasi küll paariks päevaks.


Tere. Meil ka sama plaan,et minna mõneks päevaks nendele saatele. Otsides leidsin sellise  kirjelduse, ehk on abiks

Mõlemad toredad saared ja milline vaade sealt avaneb päiksetõusu ajal... Seega majutust vaata idarannikule. Endale meeldib just Yao Yai, sest pakub rohkem silmarõõmu kohaliku elu poolelt. Rattad takso või rolleri näol alla!

Seal olles tasub muidugi Yao Noi ka üle vaadata. Ühendus imelihtne, uuri täpsemalt oma majutuskohast. Oma Yao Yai lemmikmajutused olen ka kirja pannud - https://paradiisisaar.ee/majutus-tais/
Yao Yaile pääseb lihtsalt nii Phuketilt, kui Krabist. Maini taksojuhile, et tahad minna Yao ??? saarele ja  ta viib sind õigesse sadamasse. Muideks, sinna saab ka renditud auto või -rolleriga.