Tai saartele lapsekäruga?

Plaan minna Tai saartele (Phi Phi, Koh Lanta) koos väikese lapsega. Tahaksin lapsekäru kaasa võtta, aga kas seda on seal üldse kusagil kasutada? On seal külades/linnades teid või rannapromenaade, millel saaks käruga sõita? Kui pole, siis jätaks käru koju.

Ise pole nimetatud kohtades käinud, samas väga palju väikeste lastega reisinud. Lapsekäru on alati kaasas mitmel põhjusel, laps väsib ruttu, Saab vankrisse pannes edasi jalutada, Saab vankris uinakut teha, ise samas meres või basseinis ujuda.

0
0

Olen praegu Koh Lantal ja kuigi klassikalisi promenaade vms häid "kärutusteid" pole, siis teeäärtes näeb küll palju kergkärudega rallivaid skandinaavlasi. Samas põhiline lapsevedamisvahend tundub olema ikkagi kõhukott.

0
0

Meie käisime ka paar aastat tagasi Lantal ja kergkäru õigustas kindlasti. Rannas jah keeruline, aga mujal saab igal pool liigelda. Meil oli kõhukott ka kaasas, aga käru oli mugavam. Eelmisel aastal käisime Kambodzas Samloemi saarel ja seal polnud küll käruga miskit teha.

Läksime Ko Lantale Phuketist ja korraks ehmatas ära, kui keset merd tuli paati vahetada ( arvestades last ja käru jm kola). Aga kõik toimib!

Kärust on abi juba lennujaamades, kui saate selle sisse võtta.

0
0

Phiphile tasub kindlasti kaasa võtta, kuna seal ainult jalgsi või long-tailiga ringi liikumine.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased