Taimaa

Tere !Soovin reisida Jaanuari alguses Bangkoki. Reisidiil pakub lendu läbi Hiina.Kas keegi on nii lennanud ja külastanud Hiinat vahepeatuse ajal -16 tundi peatus.

Tripis ka see pakkumine olemas - lennupiletid Helsingist Phuketile 349€See pakkumine on hea sel juhul kui kuupäevad sobivad ning on huvi ka Shanghaid külastada. Shanghai lennujaamast saab 144h viisa ning see pikem ümberistumine annab võimaluse siis ka linna külastamiseks. 16h tapmine suures linnas pole vast väga keeruline aga tuleb arvestada et "magamata" jääb 2 ööd. Kui aga reisid lastega või puudub huvi Shanghai külastamiseks, siis maksa pigem umbes 200-300€ rohkem ja saad Tallinnast/Riiast kiirelt kohale.  

TereSoovitan Tallinn Istanbul Bangkok ,või Tallinn Moskva Bangkok või Tallinn Helsingi Bangkok see Hiina variant pole kõige parem 

Lugesin inimeste reaalseid kogemusi Shanghai lennujaamas selle viisa saamisel ja 9 / 10st kirjutas, et nad ei andnud talle seda viisat, kuigi tegu oli transiidiga. Kas kellelgi on reaalne kogemus Shanghai lennujaamaga olemas ?

Tasub ennast teemaga kurssi viia. Mingit viisat Shanghai lennujaamast ei saa, tegemist on viisavaba transiidiga (transit without visa -TWOV).On kahte tüüpi TWOVi, 24h ja 144h. Kui peatus Shanghais on alla 24 tunni, saab taotleda esimest varianti, kui pikem, siis teist. 24h TWOV saavad peaaegu kõik, 144h TWOV on 53 (või 56, peast ei mäleta) riigi kodanikele, Eesti sealhulgas.Viisavaba transiit tähendab, et pole vaja taotleda viisat Hiinas ühelt lennult teisele ümberistumiseks, kuid see ei tähenda automaatselt, et lubatakse lennujaama transiittsoonist lahkuda.Et saada luba lennujaamast lahkumiseks, tuleb minna 24/144h TWOV letti, täita kaart (selle saab kohapealt, lennukis jagatav kaart on viisaga reisijatele) ning näidata ette edasilennu piletid ning hotelli broneering (kui tahate Hiinas viibida mitu päeva).Entry permiti andmine on täielikult parasjagu letis oleva immigratsiooniametniku otsustada. Küllalt palju on internetis jagatud kogemusi, et lühikese (alla 10h) transiidi korral luba lennujaamast lahkumiseks ei anta.