Taimaa ööelu

Kuhu kindlasti minna?
Mis on suuremad ja parimad ööklubid Bangkokis, Pattayas ja lõuna Tais?
Kas on mingi erinevus euroopa klubieluga?
Mis hinnaga sissepääsud ja joogid?
Kuidas rahvas? Kas rohkem kohalike või turiste? Kas klubides, kus rohkem kohalike, on valgel inimesel huvitav?

Jagage palun enda muljeid :)
Tänud :)

Pattayas on kogu ööelu koondunud rannapiirkonda. Ainult jaluta mööda tänavat ja astu sisse. Tõmbenumbrid on Walking Streeti ääres.
Erinevus vast euroopa klubidega see, et need orienteeritud valdavalt meestele ja seksile. Huvitav on igal juhul.

Bangkokis oli see klubide tänav vist Kao San Road.

Khao San Roadil ei ole kyll mingit ööelu. Paar väikest diskoteeki ainult.

Päris ööelu kohad on Nana, Soi Cowboy või Patpong.

Pattayal on jah Walking Street yks ööelu keskusi. Aga ka Soi 7-8, Big C ymbrus Second Roadi merepoolsel kyljel, samuti Soi 6, soi 13/2, 13/3 jne.

Diskoteeke on Walking Streetil kolm-neli: Lucifer, Tony, Marine Disco ja siis yks veel, uus, Hammer Disco, kohe Candy Shopi juures, teisel korrusel. Pluss veel lugematult Tai diskoteeke Marine plazal jm.

Päris suured ja korralikud diskoteegid on Hollywood (South Road), Xzyte (Third Road) ja Chivas Palace (Second Road). Väga heal tasemel esinejad, muusika, valgustus, show'd jne. Nendes suurtes kohtades on sissepääs tasuline, mõnisada bahti.

Kõikjal mujal on sissepääs tasuta, ainsaks kohustuseks on vähemalt mingeid jooke tellida, mis on siis muidugi suhteliselt kallid.

Muideks, Tai diskoteekides ei tantsita. Ainus koht, kus on ka normaalne tantsupõrand ja kus ka tantsida saab, on Marine Disco.

Go-go baarid on vaatamist väärt. Aga enamasti on nad suht igavad, kui juhuslikku sisse astuda. Yks parimaid on Peppermint Walking Streetil, Marine Disco kõrval, elevaatoriga tänavalt, leiab kohe yles. Aga kõige parem on praegu AngelWitch oma väga heade show'dega. Samuti Walking Streetil, veidi kõrval, aga suured sildid näitavad, leiab yles. Show'd algavad kell 22 õhtul. Kohe sealt edasi on What's Up, samuti omapärane koht, tasub sisse astuda.

Soovitan soojalt Black või Half moon party't Koh Phangan'il. Vähemalt meile Black moon party meeldis, kogu pidu toimus meie bungalo ees rannal ja kuni kella 10-ni hommikul. :)

Kui elav on Ao-Nangis ööelu.Mida huvitavat teha?

Ao Nangis on vaid 2 nn baaride tänavat ja mõlemad on korralikult ära peidetud. 1 on peaaegu Mc Donaldsi vastas, pisut merepoole minna ja teine umbes mereäärse promenaadi keskel, müügiputkade vahelt keerab sisse. Mõlemal tänaval ca 7-8 baarikest, kõvasti tümpsuv musa, piljardi mängimise võimalus ja muidugi tidrikud koos oma lauamängudega. Vahel on ka elavat muusikat, päris lahedalt laulis üks vanem iiri onu kõiki tuntud ballaade järgi, Hotel California, Lady in red jne.