Tais novembris

Oleks väga tänulik info eest, mis ilmastiku tingimused on Tais novembris.

0
0

Uuri siit:

http://www.wunderground.com/history/index.html ?error=AMBIGUOUS&query=thailand&day=1&month=11&year=2007&finalday= (null)&finalmonth=(null)&finalyear=(null)

0
0

Väga normaalsed. Loodus on peale vihmahooaega roheline ja koskedes palju vett. Juhul kui lähed novembri keskpaigast kuu lõpuni, siis tõenäoliselt päike paistab pilvitus taevas ja vihma ei saja. Eks natuke oleneb kus Sa reisid - põhi, ida-, läänerannik.

0
0

Plaan oli minna novembri keskpaigast, kas Krabile või Phuketisse.

0
0

novembris Phuketis. Nägin ära vihma millist pole iial näinud, millest tekkis väikest laadi uputus. Elamud mis olid nõlvaku peal tehti mõlemat poolt maja uksed lahti ja vesi voolas üle põranda teisest uksest välja... jäi mulje nagu oleks see neil tavaline :) Tuk-tukid seisid kuna veetase tee peal oli suht kõrge. See oli siis korra, ülejäänud kaks nädalat oli tglt suht pilvealune muidugi oli ka selgeid päevi, pooltel päevadel sadas vihma aga seda vaid korraks ca 30 min ja jälle kuiv. See reis toimus novembri lõpust detsembri alguspäevadeni.

0
0

nov kliima on ideaalne, tahan ise ka minna

0
0

kah novembris tahan minna taise, Karon Beach kas keegi oskab midagi selle kohta oelda?

0
0

Karon beach väga kift ja mõnus rand. Motika laenutamine eeldab kiivri kandmist, meid võeti rajalt maha ja saime trahvi, mis iseenesest oli olematu summa, aga maksma seda pidi ise minema pollarijaoskonda, mis oli kuskil pärapõrgus, pool päeva läks selle nahka. Päevituskreemi peab ka kasutama. Poe ja söökide hinnad langevad juba isegi 100 m raadiuses, tasub minna veidikenegi keskusest kaugemale sööma ja shoppama.Vesi nagu vannivesi- nov ideaalne aeg.Meduuse nägime päris ranna läheduses.

0
0

Karon on jah väga mõnus rand, palju parem kui kõrvalolev Kata. Karonis oli merepõhi palju puhtam ja seal hõljus hulga vähem igasuguseid paadikesi. Meduuse nägime/tundsime omal nahal ka paar korda, mõnel päeval oli vesi neist suht paks, aga need olid sellised hästi väiksed. Järgmine päev oli vesi jälle puhas. Paar korda sai nähtud isegi neid hiigelsuuri, mis olid kaldale uhutud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased