Takso hind Sihanoukville Phnom Penhi lennujaamast ?

Oskab keegi viimase aja kogemuste pealt öelda reaalse takso hinna Phnom Penhi lennujaamast - Sihanoukville sõites ??? Kas peaks a-la kuskilt nurga tagalt takso võtma, mitte peaukse eest??? Väga kaupleja ei ole nende kohalikega. Samas väga paljuga petta ka ei tahaks saada. Keeruline ma ütlen.

normaalse takso võid saada alates 50 dollarist, kui oled kõva kaupleja ja nurga taga meie lennujaamades taksosid pole, ka mitte lihtsalt tänavatel ringi uhamas vabadena. Aga üle 70 dollari - saada kassi saba alla, tee nägu, et lähed parem linna peale ja hind langeb kohe. võimalik ka lasta kohalikel eestlastel endale nimeline takso ette tellida kokkulepitud hinnaga.

Hei rändurid,kas keegi 9.1.16 plaanib P. Phenist Sihanoukki minna?Poleks ju paha,näiteks miski Lexuse minikaga rahulikult randa rallida.
Triipkoodi variandil on jumet,juhul,kui oleks veel tulijaid. Seltsis oleks segasem.

Tänud triipkoodile. Ma vist pigem otsin siis lennujaamast selle takso. Kuna ei oska väga teid, kohalike eestlasi sihanoukis, selle takso teemaga tüüdata.

Mida sa ei oska? Lihtsalt küsi ja saad vastuse! Kui tahad ja see on sinu valik, siis muidugi võta lennujaamast, aga miks sa siis üldse küsid kui sa ei kuula, mis sulle soovitatakse?

Ma küsisin lennujaamast takso võtmise ja hinna kohta. Ilmselgelt ma sain ka vastused .Ka kuulan ja kasutan neid. Oskamise all pidasin silmas, et ei viitsi tüüdata eriti neid eestlasi seal mingi takso jandiga.... Vist päris nii ei saa, et kirjutan siia oma saabumise kuupäeva ja kellaaja ning passin lennujaamas pettunult kui taksot ei tule.

To Juhm, :) tuleb-tuleb takso, kui oled meil palunud end aidata. Seda võimalust, et takso on ette tellitud kasutavad paljud, ja küsija suu pihta me ei löö :) saatsin sulle privasse sõnumi, kuidas tegutseda - ära häbene!

Oleks ka huvi sellist võimalust kasutada. Kas triipkood ka mulle neid juhiseid tahaks saata.