Tallinn-Alicante mõistlikud lennupiletid

Otsin isale lennupileteid suunal Tallinn-Alicante-Tallinn. Reisida soovib ta veebruaris ning reis võiks kesta kuskil nädal aega. Otsisin siin erinevaid lennupiletite variante lähtudes sellest, et lendude vahel ei peaks väga kaua ootama ning hind oleks soodne. Hetkel leidsin ainult tagasilennu variandi Alicante-Düsseldorf-Tallinn Ryanairiga kus mõlemad kriteeriumid täidetud. Kas keegi teab soovitada kuidas võimalikult mugavalt ja soodsalt saada Tallinnast Alicantesse? Enda leitud variantidega ma rahule ei jäänud, te kindlasti siin targemad.

Kõike head soovides, Siiri

Kui laevasõit Helsingisse tüli ei tee siis leiab mõistlike hindadega lennupiletid otse Helsingist Norwegianiga LINK

Soodsam on ehk kombineerides lennupiletid algusega Riiast. Selle otsingu jaoks kasutada Azair.eu. Näiteks 02.02-09.02 on hind marsruudil Riia-Oslo-Alicante-Oslo-Riia 113€ ning 09-18.02 hinnaga 95€.

Ja Momondost leidsin veel variandi lendamaks odavlennufirmadega Tallinnast, kus peab 5h Riias olema aga hind üsna hea - LINK

0
0

Vaata ka azair.com

0
0

Ise käisin novembris nii, et laevaga Stockholmi sealt Alicantesse ja tagasi Alicante-Düsseldorf-Tallinn. Kõik lennud Ryanairiga ja hind tuli ühe inimese kohta umbes 150 eur (laevapilet + 3 lennukipilet ja kõikidele lendudele võtsime kahepeale juurde 15 kg pagasit). Me muidugi olime Stockholmis paar päeva kohapeal, aga vist oleks samas päeval ka saanud minna, kui oleks tahtnud.

0
0

Aitäh teile, uurin täna kindlasti kõik variandid läbi! :)

0
0

sinna soovitan minna Riga - London , öösel kahjuks peab passima lennujaamas. Tagasi aga Tallinna läbi Weezi on hea lend .

Ega praegu sinna minekuks häid lende pole . Variandina saab mõelda Riga - Bremen seal 1 öö ööbimist ja Järg päev edasi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased