Tallinn-Chicago lennupilet?

Soovitage kuidas oleks kõige parem ja soodsam sellele reisile piletid hankida märtsikuuks.

0
0

Olen otsinud pileteid Tallinnast Chicagosse detsembri viimasel nädalal ja et siis tagasi tulla jaanuari esimese nädala lõpul, kuid pileti hinnad tunduvad kallid odavaim edasi- tagasi 8300 krooni ühele, kuid lendavad kaks täiskasvanut, kas keegi oskab soovitada mingit saiti või lennufirma e-maili, kust saaks odavamalt. Tänud igasugu info eest.

0
0

Tasub sellega arvestada, et jõulude ja aastavahetuse ajal ongi lennupiletid tavalisest kallimad. See on tingitud suuremast liikumisest pühade ajal (inimesed külastavad sugulasi, õpilased tulevad vaheajaks koju, minnakse puhkusele jne). Just sellel ajal tõstavad lennuliinid hindu, kuna kohad saavad igal juhul täis.

Ma ise kujutan ette sellist varianti, et ehk teeb Finnair Stockmanni hullude päevade ajal pakkumise New Yorgi suunal. Sealt edasi saaks Chicagosse mõne kohaliku lennuliiniga, mis tähendaks lisakulu ca. 1500 EEK

0
0

Küsi Estravelist, neil siiamaani pakkumine 3 linna 5555 krooniga. Muidugi on lisakulusid, kuna algpunktiks Stockholm ja läbi Madriidi lennates lisandub seal ka ööbimine.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased