Tallinn - Mayrhofen?

Keegi oskab öelda, mitu km Tallinnast Mayrhofeni on? Mis kaudu sinna kõige optimaalsem sõita oleks - kas läbi Poola või Saksamaa? Ette tänades :)

Meie sõitsime Tallinnast laevaga Stockholmi ja siis läbi Rootsi - Taani ja Saksamaa, kokku umbes 1800 km. Sõitsime kaks päeva, vahepeal ööbisime Lübeckis.
Meie puhkusepäevik Mayrhofenis

Seda veel, et meie sõitsime easyjetiga väga odavalt berliini ja sealt rentisime bussi, millega nädal austrias olime. Tõenäoliselt kui üle Rootsi minna tuleb hind sama aga sõitmist on kõvasti rohkem. Bussirent ei maksnud väga palju aga põhimõtteliselt pääsesime ainult päevase sõiduga nii sinna kui tagasi. Kui kodunt palju asju kaasa vaja siis muidugi on siit sõitma hakkamine parem võimalus.. Bussirent oli vist ca 5 000 eeku kui ma õieti mäletan ja kogu edasi tagasi käimine ja öömaja oli vist 6-7K inimese kohta sh ühe öö magasime Schönefeldi Holiday Innis mõnusalt.

Kust Berliinis bussi rentisite? Ise uuriks ka seda varianti ja kas varustus oli siit kaasas või rentisite kohapealt? Tänud :)))

Kohapeal on mingi 22 EUR päev .Ei ole mõtet varustust tassida ,saad üleval rahulikult suusad jalga .Seda enam ,et keskuseid on Zillertalis mitmeid.

Kõige mõistlikum Air Balticuga kas Tallinnast või Riiast Münchenisse lennata. Sealt Mayrenhofenisse 1-2 tunni tee autoga (auto siis münchenist rentida).

Küsimus: varustuse transport Airbalticuga.. koduleheküljelt lugesin et 20LVL üks ots, kas on võimalik mitu varustust ühte kotti panna?

Kas keegi on läinud Tallinnast Mayrhofenisse ainult autoga (ilma laeva või lennukitranspordita)? Endal plaanis minna jaanuaris. Mõte on sõita järjest ainult söögipausidega. Juhte on 3 või 4. Oskab keegi öelda kaua see aega võtta võiks ja nt kust võiks leida kütuse hindasid Euroopas?

Kõigist sinu küsimustest on siin juba räägitud, kasuta otsingut!

Äkki peaks enne teemapüstitust mingi otsingule suunava märgi välja panema?? Tõesti on palju küsimusi, mille vastused on mitmes teemas läbi nämmutatud. No mingi pildi saab siis paika ja edasi saab juba konkreetsemalt uurida.