Talvitumine Tais 2-3 kuud.Otsime vaikset ilusat kohta.Kas Khao Lak või Koh Tao oleks hea?

Tahame talvituda abikaasaga Tais 2-3 kuud.Otsime vaikset, ilusat ja odavat kohta mere ääres.Äkki on kellelgi nõu anda? Ei huvita ei ööelu ega turismiatraktsioonid.Mida vähem inimesi, seda parem.Meeldib loodus, snorgeldamine,Foorumitest on silma jäänud kaks kohta.Khao Lak ja Koh Tao.Kumb oleks sobivaim? Aitäh, kui on kellelgi mingit nõu anda!

Khao Lakis pole küll kuskil snorgeldada,Koh Tao ongi mõnus väike saar sukeldajatele.Kindlasti leiad seal endale sobiva öömaja.
Edu

Pakuksin ridamisi saari Koh Lanta-st alla kuni Koh Lipe-ni välja. Kõik vaiksed ilma liigse kära-mürata puhkusesaared, viimaselt on lihtne vajadusel teha viisapikendamise reise Langkawile.

Mina valiksin Koh Phangani ja saare põhjapoolsemas osas mõne ranna, et hoiduda lõuna pool toimutavatest pool- ja täiskuupidude möllust. Ka on see saar suurem ja ilusaid vaikseid randu rohkem. Mulle meeldib eriti saare väikeses pealinnas asuv õhtune söögiturg oma suure toitude ja puuviljade valikuga. Koh Phanganil ja Koh Taol saab snorgeldama minna kaldalt, Koh Lipel tuleb selleks paat rentida, samuti on seal elu eelpoolnimetatutest kallim.

Olen üüd lugenud veel palju foorumipostitusi ja praegu tundub, et esimene valik oleks Koh Tao ja teine Koh Pangan.
Läbi millise saidi oleks parem otsida majutust sinna.Sobiks bangalo mere ääres. Minek 27.jaanuar-26.märt 2017.a. (kui ei muutu, lennupiletid veel ostmata, soodne lennupakkumine lõpeb 17.okt, Tallinn-Bangkok(Finnair) 474 EUR)