trip-krainetrip-ukraine-dark
Teekond Mehhikos

Siin foorumis on räägitud/kogetud pigem niipidi, et Mexico City-st Cancuni sõidetakse mööda maad ja siis juba pealinna tagasi lennukiga (variant A).

Kuid kas keegi on läbinud riiki ka sedasi, et Mexico Ctyst-st otse lennukiga Cancuni ning siis sealt tagasi Mexico City-sse juba mööda maad sõitmine(variant B)?

Mõtlesin ise seda variant B teekonda proovida kuid kas keegi on veel nii sõitnud? Kas üldse saabki kuna kogemused on teistel teistpidi? Või on variant A lihtsalt mõni eelis mida ma ei tea veel :))

Variant C on mölemad otsad lennukiga. Ja milleks lennata Cancuni? Lenda Meridasse.

Nii, et seal on samuti olemas selline nähtus nagu tuul :)) vot seda "varjatud" asjaolu ma ei teadnudki.

Tänan asjaliku nõuande eest silverman ;)

Porilane - mõtlesin ühe otsa maad mööda liikuda kuna siis kogeb ja näeb ka tiba rohkem :)

Kuigi küsimus tundub tõesti üsna tobe, siis üks mõte siiski tekkis. Nimelt kui sa soovid seda ühte otsa sõita rendiautoga ja samas käia ka Guatemalas (Tikal nt.), siis peaks vist alustama Cancunist. Seda põhjusel, et rendifirma lubas Guatemalasse siseneda ainult Belize'st. Välja sai ka otse Mehhikosse. Miks see nii oli, seda ei oska kommenteerida.

nonii, hakkab tulema väikseid olulisi detaile:) Eks imestaks isegi sellist tüüpi tobedate küsimuste üle, kui ise oleks juba riiki külastand. Samas ei tahaks ma avastada ennast kuskil väiksemat tüüpi linnas olukorrast, kus nt edasi saamine on on keeruline- nt liiguvad bussid vaid kord nädalas vms... ning seetõttu jääks tagasilennust Londonisse maha:)) oi, see vist ei oleks just kõige parem :D Idee on vahemaa läbida nii busside kui ka rendiautoga.

Kysimus on töepoolest tobedalt pystitatud. Loogiliselt vöttes, kui saab yhtepidi (variant A), saab ka vastupidi (plaan B). Vaevalt, et sa kohapeal olles mäletad köike seda inffi, mida sa kunagi tripist lugesid. Kui töepoolest minemas oled, osta korralik reisijuht, kus on väikelinnade kohta paar söna kirjas. Tavaliselt on olemas ka info transpordi kohta. Bussifirmade nimed leiad kasvöi tripi otsingut kasutades.

Loogilised järeldused ei pruugi alati reaalselt toimida. Ja nagu ma juba tunnistasin, siis küsimus võib tunduda tõesti kummaline... Ning õnneks pole mind mu mälu alt vedand- vajaliku info suudan ikka meelde jätta :) Huvitav väljend "tõepoolest minemas"- ei tea küll miks ei võiks minemas olla:)) . . Aga samas kasutaks juhust ning küsiks siis veel ühe tobeda küsimuse. Kuna plaanis ka mõni hotell bronnida, siis sai netis erinevaid bronnimissüsteeme uuritud. Kuna aga hindade erinevus võib olla väga suur, siis mõtlesingi küsida kas ja millist kohta te olete bronniks kasutanud ja kokkuvõttes toimind on?

Arvesta,e t one-way rental on päris kallis teenus. Eriti Cancunist MCsse.odavam oleks lennukite ja bussidega sõita siiski.

Meie ei bronnind hotelle üldse. Kasutasime Rough Guide ning kuhu õhtuks jõudsime, sinna jäime. Samas näiteks käisin mina igas linnas ikka mitu hotelli läbi, sest ööbimiskohad on väääga erinevad vaatamata samale hinnale. Korraliku hotelli saime al 200.-