tenerife.ee lehekülg

Tere. Palun jagage oma kogemusi leheküljega tenerife.ee Nimelt on meil plaanitud nädalane reis Tenerifele Novembris ja tahtsin selle lehe kaudu tellida saare ekskursiooni. Olen aadressile info@tenerife.ee kirjutanud juba kaks e-maili, kuid vastust pole kahjuks saanud. Kas keegi on seda lehte haldavate inimestega kunagi suhelnud, nende kaudu midagi tellinud? Äkki oskate soovitada mõnda teist toredat koha peal elavat eestlast, kes väikese tasu eest organiseeriks kahele täiskasvanule ja ühele väikesele preilile saare ekskursiooni?

Olen suhelnud ja tellinud, kõik on ok. Kui kellegi kirjale ei vastata siis tuleks kirjutajal endal peeglisse vaadata.

Saad broneerida veebist Tenerife Kompassi lehel. Need on sisukad ja meeldejäävad saaretuurid eesti keeles.

Kunagi meilisin ka tenerife.eele, aga vastus tuli alles mitme päeva pärast. Nii et pole hullu. Väga kena inimene oli. Vist oli hõivatud ja ei saanud kirju lugeda. Sul ju veel aega küll võimaluste uurimiseks.
Kompassi tuuride kohta ei oska öelda, aga ega ma sealt koha pealt väga adekvaatset infot ei saanud. Küsisin nende staabist bussiaegu, et öösel lennujaama saada, mulle väideti, et ükski buss sel ajal ei liigu, aga paraku oli see vale. Pisteti veel graafik ka pihku, kus ajad kirjas. Eks ikka soovitati kõige kallimat varianti, et mine taksoga. Mina olin üksik seljakotireisija. Muidu see Gomera tuur, mida nad suhteliselt soodsalt vahendasid, oli küll hea.
Kui väike preili kaasas, siis tasuks ikka eestikeelne tuur võtta jah, et ta ka aru saaks.
Ilusat reisi teile!

Suured tänud kõigi vastuste eest. Vaatasin ka TenerifeKompass lehte, kahjuks seal kirjas, et alla 3 a lapsi saare tuurile kaasa ei lubata. Meie preili aga 2-aastane. Seega nende ekskursioonid jäävad kahjuks ära. Kas keegi oskab soovitada inimest/korraldajat, kes saaks meie perele organiseerida paaritunnise saare tuuri? Viimane võimalus, et rendime auto, aga siis pole autojuhil kuigi lõbus :(

Komjpassi suur saaretuur on kaheaastasele (ning ta perele) tõesti ülejõu, kestab oma 10-11 tundi ja on üsna intensiivne. Eks korraldaja peab muret tundma ka ülejäänud bussirahva eest, kui pisikesel inimesel isu täis saab ja ta sellest kõigile märku annab... Vanusepiirang on põhjusega.
Aga saarel leidub rohkelt ka muid trippe mitmesuguste vaatamiusväärsuste juurde, mis kestavad lühemat aega ja oleksid teile ka sobivad. Eriti kui peatute lõunapoosles kuurordipiirkonnas. Näiteks ostke Loro Pargi (supervahva loomaaed+botaanikaaeg mitmesuguste atraktsioonidega - pingvinaarium, ookeaniakvaarium kus liigutakse tunnelis vee all, loomade-lindude etendused...) + Siam Pargi (maaiklma suurimaid veeparke) kaksikpilet. Mõlemas pargis võib veeta terve päeva ja põnev on nii lapsel kui suurtel. Loro Parki saab eribussiga, mis viib n-ö uksest ukseni. Kompass pakub vist samuti nii parkide kui bussipileti osas abi. Lisaks on lõunas vahva Monkey Park, kus saab loomi käest toita jne. Ja vaadake ka võimalusi mereleminekuks - lühemad ja pikemad paadi-praami-jahisõidud, sh einega pardal, õngitsemisega, läbipaistva paadipõhjaga...

Enne, kui mõelda sellise koha nagu Loro Parque külastamise peale, tasub natuke selle kohta uurida ja mõelda, kas on tore näidata oma lapsele piinatud loomi.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi