trip-krainetrip-ukraine-dark
TEZ TOUR ja hotell "Iberostar Las Dalias"

Kas kellegil on kogemusi antud firmaga ja hotelliga Tenerifel?

oleks ka huvitatud kommentaaridest sellele hotellile

... peakontoriga Moskvas....... millele see viitab? aga sellele et nende hotellid on täis venelasi mis võib igasuguse puhkusemõnu ära rikkuda, isegi 5* hotell Kanaaridel ei anna välja 5* hotelli kvaliteeti Prantsusmaal,Portugalis jm. Ise kavatsen Tenerifele sõita veebruarialgul, ehk ei ole siis tugevaid tuuli ja nats soojem..... Domina Travel reisikorraldajaga, võibolla ainult lennupileti ostmisega nende kaudu, ise broneerin rahulikuma kvaliteethotelli

ei usu mitte, et hotell (404 tuba) vaid venelasi täis. Nende paradiis tundus olevat Egiptuses!

Iberostari Bouganville Playa oli küll väga hea hotell. Rahvarikas - seda küll ja tõenäoliselt on seda ka Las Dalias, kuid Tenerife 4* hotellide tase peaks olema ok. Mis puutub Tez Toursi, siis, kahjuks tuleb selleks valmis olla, et nii mõnedki kodukootud ettevõtted peavad tõenäoliselt ajapikku Tez'i ees taanduma. Nii...venelased. nende invasioon on jõudnud juba igasse Euroopa nurka ja ka laias maailmas on neid palju näha. Need kes Kanaaridel käivad on pisut normaalsemad (loe: rikkamad ja arukamad), kui Egiptust ründavad hordid. Pigem põrkad Kanaaridel kokku saksa ja briti penskaritega, kes küll kedagi ei sega.

to: Shrek Millistes 5* hotellides oled Prantsusmaa kuurortpiirkondades viibinud? Mina olen kahjuks olnud sealkandis vaid 4*-stes ja kahjuks jäävad need Tenerife sama klassi hotellidele pika puuga alla!

Meie olime Las Daliases 7-14 november. Täitsa normaalne hotell,ei saa midagi halba küll öelda. Natuke häiris öösel toas häält tegev üldkont aga muus osas ok. Tube koristati iga päev,samuti vahetati ka rätikud. Voodipesu kaks korda nädalas.Lähedal on uus Siam Park ja üle tänava kaubanduskeskuse all Mercadona toidukauplus väga odavate hindadega. Õhtuti pakuti ka hotellis mingeid eeskavasid aga need meile ei meeldinud. Ei saa öelda,et venelasi täis,minu arust oli Saksa keel põhiline. Meile jättis küll väga hea mulje.Küsi,kui midagi täpsemalt teada tahad. To Shrek: Sel perioodil kui meie Tenerifet väisasime siis küll tuuliseid ilmu polnud ja päike siras igal päeval.Sooja oli päeval ikka üle 30 ja õhtuks vajus 20-22 kanti.

Lennukid väljuvad Tenerifelt Eestisse hilja õhtul kl.22.40. Kas saab hotellis pikendada olemist kl. 18- ni umbes (kui palju maksab), või jätsite pagasi kuhugi hoiule? Kuidas toimisite Teie? Kas reisisite Tez Touri kaudu? Kas ekskursioonid toimusid eesti keeles?

Late check-out'ga läheb tõenäoliselt jamaks, kui hotelli täituvus on suur, aga tuleb receptionist küsida. Maksma läheb üsna "mõnusalt", ma pakun.

Pagasi jaoks on olemas ruum kuhu saab selle jätta ja lisaks antakse ka pooleks tunniks tuba,et saaksite enne ärasõitu riideid vahetada ja pesta.See teenus on hotelli poolt tasuta.Toa pikendamise hinda ma ei mäleta sest meie seda ei kasutanud aga ju oli siis nii piisavalt suur,et seda maksta me ei tahtnud. Hotellist tagasi lennujaama väljus buss kell 19.10 kohaliku aja järgi.Reisisime läbi Novatoursi ja võtsime ainult saare ekskursiooni,mis toimus Eesti keeles.Rohkem reise ei võtnud sest selle raha eest saab juba auto rentida ja ise ringi kolada.Me läksime sinna rohkem niisama lebotama,kui meeletult mingeid vaatamisväärsusi uurima.