Tez toursiga Kreetale

Kas olete reisiga rahule jäänud, kas kõik ikka toimib ilma tõrgeteta, lennureisi, hotellitoad nii nagu lubatud oma tellitud paketis? Kas reisikindlsutust on vaja teha? Kas keegi on ööbinud ka CHRYSALIS HOTEL 3 *? Kuidas autorendiga lood, kust saab autot rentida. Kas toidukauplusi ka on, et juhul kui võtta pakkumine hommiku ja õhtusöökidaga, et siis kusagilt lõunaks ise toitu osta.

Käisime Kreetal Novatoursiga, pole millegi üle kurta, hotelli valides lugusime maksimaalselt kommentaare ja ei ajanud ka mingit erilist luksust taga - ei olnud ju plaanis hotellis elada vaid ainult pesta, magada ja riideid vahetada. Reisikindlustuse tegime, reisiesindaja teenuseid ei kasutanud. Oma ekskursioonid ostsime kohalikust büroos - neid piisavalt palju, autorente paistis ka olema, ise küll autot ei rentinud nii et lugege vanemaid postitusi sealt saab näpunäiteid. Hotell oli keskuses ja ainult hommikusöögiga, meile sobis, sai õhtuti erinevates söögikohtades käidud, sellega väga rahul. Kevadel uuesti minek ja nüüd siis teisele poole saart ning hotell ikka teadlikult valitud ja keskusesse. Ilusat puhkust!

Tahaks ka küsida Kreeta reisi kohta. Kavas on sinna minna aug. löpus ja minna hotelli Crusysalis. Kuidas olite hotelliga rahul? Kuhu minna ekskursioonidele ja mis need maksavad? Mida Kreetast osta soovitate. Selle hotelli kohta on nii vähe infot. Ette tänades.

Tere, meil plaan minna juuni alguses, peatuspaik CHRYSALIS HOTEL, selle hotelli kohta jah vähe infot. Eks näis kohapeal milline on, põhirõhk oleks meil rentida auto ja saare peal uudistada, seepärast ööbimiskohale põhirõhku polegi pannud. Eks annan teada kuidas oli. Mis firma kaudu teie lähete?

Ise olime Novatoursiga ja peatusime Hersonissos, Analipsis külas, autorente on üldiselt tõesti igalpool ja enne otsuse langetamist käisime mitmes kohas ja uurisime hindu.., söökidega on samuti, et neid kohti kuhu sööma minna on tohutult ja söögid on enamaltjaolt tõesti väga head. Sellel aastal plaan minna septembris saare teisele poolele kuna eelmine kord ei jõudnud tervet saart läbi sõita. Seekord, siis valik Chania, Stalos-Chania ja hotell Cretan Dream Royal minek septembri alguses. Äkki on keegi veel samal ajal sinna minemas?

Kes inglise keelt lugeda oskab,siis Chrysalis Apartments hotelli kohta on Tripadvisoris kommentaare palju. Reisikindlustus (koos reisi katkemisega) tasub teha ALATI ning üsna kohe peale reisi ostmist. Novatoursiga olen reisinud mõned korrad, kõik toimib, aga pead arvestama, et kohalik reisiesindaja on venelane. Kui seda keelt oskad, on kõik ok. Kreeta on Lõuna-Euroopa ning hotelli tärnidest suurt välja ei loe, kui hea ja värske see on. Hoidke oma ootused madalal (3* puhul kohe eriti madalal) ning siis ei pea pettuma ja saate oma puhkust nautida.

Ja kes vene keelt lugeda oskab, siis siin on ka küllalt positiivne info: http://tophotels.ru/main/hotel/al106300/ 4,18 on hea hinne:)

Kas keegi on sel aastal CHRYSALIS HOTEL peatunud?Eelmine aasta oli vene lehtedel väga head kommentaarid,aga see aasta täiesti vastupidised.Pidavat täielik söögipuudus olema.