Tickets.ee usaldusväärsus?

Tere. On kellegil viimasel ajal tickets.ee-st piletite ostmisega kogemusi? Momondo kaudu otsides annab ticket.ee meie marsruudile oluliselt soodsama hinna, kui otse lennufirmast ostes - nägu pea 150€ odavam ning 5 liikmelise pere peale tuleb arvestatav summa. Samas oli paar päeva tagasi lennufirma enda lehel selle hinnaga kampaaniahind. Laseb nagu maksmiseni välja kõik ära sisestada, aga lugedes arvustusi, veidi kahtlen kas ost lõpuni teha. Veidi googeldades, uuemat infot ka väga pole.

1
0

tere!

oma kogemusest ütlen, et proovige alati osta otse lennufirmalt, nii on usaldusväärsem

kõik edasimüüadega momondo, tickets, kiwi jne kui tekkib probleeme reisides nad teid ei aita. näiteks tickets.ee unustasid lisada pagasi meie piletitele kuigi meil oli makstud selle eest ning pidime lennujaamas topelt maksma jälle, et pagasiga lennata, raha saime selle eest tagasi alles 3 aastat hiljem helistades ja kirjutades neile iga kuu...

4
1

Üldiselt olemegi alati otse lennufirmalt piletid ostnud, AGA kas kellegil on viimasel ajal kogemusi tickets.ee lehelt piletite ostmise osas? Nüüd juba järgmine sihtpunkts , nüüd juba kevadesse ning taaskord tickets.ee pakub oluliselt soodsama hinna.

1
0

See on lõks

2
2

Nende vahendajatega tihti nii, et laseb isegi pileti osta, võtab raha kaardilt aga piletit ei tule ning järgmine-ülejärgmine päev tuleb meil, et kahjuks oli ülebroneering vms ning kanname raha tagasi. Lisaks siis see, et kui lähebki broneering läbi siis infovahetus (ära jäänud, edasi lükatud lennud) on lünklik ja raha tagasisaamine keerulisem (eriti näitas seda covidi aeg). Seetõttu viimasel ajal vaid otse broneerinud ja kui maksadki pileti eest rohkem siis närvikulu ja ajakulu (klienditeenindusega kontakti otsides) on väiksem ja saab ka lõppkokkuvõttes rahaks arvestada.

2
0

Olen sealt ostnud ja pole probleemi olnud. Viimase aja kogemus puudub.

3
0

Konkreetselt ticket.ee -st olen ostnud 4-5 korda veahinnaga pileteid ja paar korda ladina ameerikast pileteid, mis otse lennufirma käest ei õnnestunud võtta. Toimis.

Ja isegi eestikeelset nõu prooviti anda olles Boliivias. Reaalsed mingid ukrainlased selle taga nagu ma aru sain.

Kui hinnaerinevus oluline - võid proovida, eriti kui kiiret pole, sest risk on, et paari päevaga tuleb vastus et lennufirma ei kinnitanud.

5
1

Enne pandeemiat sai ostetud tickets.ee kaudu piletid Ateenasse ja siis tuli pandeemia peale ning kõik lennud tühistati. Et saada vautšerid Aegeanilt tühistatud piletite eest, pidin suhtlema vahendajaga so tickets.ee-ga, otse lennufirma mind jutule ei võtnud. Kogemus oli igati positiivne, võttis küll natuke aega, kuna oli üldiselt segane aeg, aga vautšerid sain kätte. Väga tore oli see, et sain suhelda eesti keeles.

0
0

Siiani ainult positiivsed kogemused Ticket.ee'ga :)

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased