trip-krainetrip-ukraine-dark
Tiran saare juures vee temperatuur

Tere. Sharmi vesi on kuskil 22 kraadi, mis snorgeldama ei kutsu. Väidetaval on rifi juures vesi 4-5 kraadi soojem. Teab keegi?

Sharmi vesi on +22C jaanuarikuus kullake.  Praegu on märtsi lõpp.  Kusjuures ka +22C on  1  kraad soojem kui merevesi suvel Eestis kõige soojemas ehk Haapsalu lahes.... Nii et mis siin ei kutsu??Mine Sinai Star sukeldujate lehele feissis ja küsi sealt, nemad peaksid täpsemalt teadma.

Kuule Nile Delta, kuidas saad sina määratleda Haapsalu lahe järgi minule meeldivat temperatuuri? Pole Eestis 20a vees käinud ja ilmselt lähiajal ei lähe ka, kui just vesi 24-25 peale ei kerki. Aga FB lehe eest tänud.

Alles tulin Sharmist, vesi 23 kraadi sooja. Snorgeldasin palju  süda lustis. Kui kellelgil on külm, paljudes kohtades võib rentida kalipsot. Külmakartlikud olid väga õnnelikud nende üle :)

Olin jaan lõpp-veebruari alguses Sharmis. Sai snorgeldatud nii mis jube, kaasaarvatud Tiran saare lähedl. Külm ei olnud. 

Lugupeetud foorumikasutajad. Kas teil puudub absoluutselt funktsionaalne lugemisoskus? Ei küsinud ju keegi, kuidas teile vesi tundus või kas seal on hea snorgeldada. Küsiti: Kas Tiran saare juures asuv riff on soojem(4-5 kraadi), kui üldine Sharmi veetemperatuur.  Kas tõesti on vaja teemat lihtsalt läbustada?