Tobago

Olen unistanud Kariibi mere saartes pikemat aega. Nüüd on see siis peaaegu käe ulatuses. Ikkagi tekivad seoses selle reisiga küsimused. Kas on keegi käinud puhkamas Tobagol. Milliseid trippe ette võtsite ja mida vaatamas käisite. Vanim vihmamets, rannad, üritused ja rannad. Eestlastelt on parem küsida, kuna kultuur ja mõtlemine on enam vähem samalaadsed. Uk foorumist lugedes tekitab kohe vahest hirmu. Inimesed nõuavad liiga palju ja kaldun ise mitte päris sinna alla ennast kuuluvaks. Seega head soovitused on teretulnud. Tänan ette ja ootan huviga. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

http://www.trip.ee/search/node/tobago Vaatasin, et Tobago on kõigest 300 km2 (ehk 3 korda väiksem kui Hiiumaa).

0
0

Pole ise käinud, aga julgen soovitada Mehhikot hoopis, sest Tobago on nii pisike saar, et tõenäoliselt pole seal midagi tehagi peale rannas vedelemise, mida sa võid ka mujal odavamas kohas teha. Mehhikos on kõik olemas - kariibi meri, hea toit, huvitavad vaatamisväärsused ja kultuur :)

0
0

Tobago on Kariibi mere saartelt suurima kuritegevusega riik. Ei ole just k6ige ohutum ja meeldivam. Barbados - Aruba - St Lucia - Antigua on palju paremad

0
0

Kas mingist kindlast allikast või "naised saunas rääkisid", on isiklikke kogemusi?

0
0

Kui juulis Venetsueelas olin, siis uurisin ka Trinidadile minekut. Leidsin, et tegemist ei ole parima hinna ja kvaliteedi suhtega reisisihiga. Esiteks on sinna kallis kohale saada. Lendamisele on alternatiiv olemas - Venetsueelast käib sinna laev (vt kaarti - riike lahutab suht kitsas väin), kuid isegi see oli suht kallis (ca 200 USD edasi tagasi). Teiseks paistis saarte hinnatase olevat suht k6rge ja kolmandaks siis kuritegevus. Kui eesmärk on Kariibi mere saared iseeneses, siis lisaks Väikestele (ja Suurtele) Antillidele on veel huvitavaid alternatiive. Nt Kolumbia San Andresi ja Providencia saared, kus on Kariibi mere "vibe" täitsa olemas, kuid kus (eurooplastest) turistide surve ei ole veel nii suur. San Andresile saab lennufirmaga www.aires.aero. Ka Nicaragua Corn Islandist on häid jutte räägitud ja kui eesmärgiks on lihtsalt rannad ning väga teistmoodi kultuur, siis ilmselt ei ületa miski San Blasi saarestikku Panama Comarca de Kuna Yala piirkonnas! Ka Venetsueelas Los Roquesi ja Margarita saared on popid. Edu!

0
0

Jumala eest , ma ei kehtse iial midagi, et selle väikse armsa saare kasuks otsustasime. Nii imeilusat puhkust pole mul olnudki. See oli tõesti puhkus ja selle vastu ei saa miski. Kunagi polnud vaja kuhugile tormata, ei shopping centreid, ei poole ööni ringi kolamist. Kõike said ja paras jagu. Metsik loodus nii siin kui sealpool saart, imeilusad rannad ja imestada võiks, et ka kohalikud väga abivalmid.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased