Toidupoed Pariisis ?

Ei ole varem pühapäeval Pariisi sattunud ja nüüd ei tea, kas pühapäeva pealelõunal on võimalik poest süüa osta? Kokkuvõtlikult: on vaja osta pühapäeva õhtul natuke jogurtit ja võileib, mida hommikul hotellitoas probleemivabalt süüa saaks. Palun soovitage, eelistatud on Bastille ümbrus.

Pühapäev on püha päev. Nii Pariisis kui Prantsusmaal üldiselt on enamus poodidest (et mitte öelda kõik) suletud. Mõnest söögikohast või kohvikust võib-olla õnnestub sul võileib osta, jogurtiga võib keeruliseks minna. Ööbisin ise Marais kvartalis (suht Bastille lähedal) ning unustasin ära, et on pühapäev. Tahtsin kõigest joogivett hotelli osta ja õnnestus see ainult kalli hinna eest ühest baarist.

0
0

Ise ööbisin 1.kvartalis ja hotelli ümbruses Pont Neuf-i silla lähedal olid küll pühapäeval vähemalt kaks toidupoodi avatud. ei taband küll et pärastlõunal (jõudsin hotelli kl 15) väga palju poode oleks kinni olnud. lisaks oli mustade "saiapoekesi" päris palju avatud.

0
0

Toidupoekettidest hoiab oma uksi pühapäeviti lahti tavaliselt FrancPrix. Monoprix, LeaderPrice, Carrefour ja teised on tõepoolest suletud. Avenue des Champs-Élysées'l on kõik poed ja restoranid avatud iga päev. Paljud ööpäevaringselt.

Lisaks on peaaegu igas linnaosas spets kaubandustänavad. Näiteks 9.linnaosas on selleks Rue des Martyrs seal on pühapäeviti kõik lahti. Majas nr 46 saab väga head inglise brunch'i süüa, hea õnne korral ka eestikeelset teenindust :)

0
0

Peatume küll seekord Gare de Lyon'i kõrval, aga pole probleem sealt 9.linnajakku minna. Ega hotellis niikuinii ei istu. Ja toidupoest hommikusööki ostma sunnib mind ainult rongi varane väljumine - muidu leiaks kindlasti mingi mõnusama koha.

Tänan kogu siin jagatud info eest!

0
0

Kas keegi oskab palun soovitada Pariisis suuremat toidupoodi Staliningradi väljaku kandis?

0
0

Stalingradis on suur turuhoone, kust saad puuvilju ja liha.

Lisaks natuke linna poole (mööda Sebastinopoli tänavat) liikudes on vasakut kätt "Lidi" toidupood (pole iseenesest suur, tüüpiline Pariisi toidupood).

Võib-olla on lähemal ka, tean vaid neid kahte.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased