Transfeer Iguazzu lennujaamast

Maandume Iguazzu Argentiina poolses lennujaamas ja vaja saada Iguazu Brasiilia poolse lennujaama juurde.Kas kellelgil on kogemusi-nõuandeid?Mis takso võiks maksta ja kas nad niimoodi sõidavad üldse või peab piiri peal transporti vahetama?

Bussi lennujaama ei vii, ainult takso!Takso Puerto Iguazu bussijaamast lennujaama maksis 250 peesot.Argentiina-Brasiilia piiriületuse kohta ei tea, ma tulin Paraguay kaudu. Aga piirisillal võivad olla autojärjekorrad, nii et jalgsi võib isegi kiiremini saada.

0
0

Täna on bussid kõikvõimalike ühendustega olemas, sobivad nii peesod kui realid. Argentina piiri ületamisel ootab buss ära. Brasiilia piiril pead KÜSIMA peatus migratsiooni jaoks ja siis ootad järgmist bussi, mis su sama piletiga peale võtab. Mina pidin lõuna paiku ootama ca 1.5h. Oleks pidanud sarnaselt hiljem saabunud turistidele lihtsalt suvalise firma bussi peatama ja uue pileti ostma.

Sõita saab mõlemasse Cataratase parki, lennujaama, Puerto Iguazusse, Foz do Iguazusse ja ka otse Ciudad del Estesse.

Nb, siesta on siin täitsa teema, kõik elavneb päikeseloojangul. Ja pühapäev on püha, enamus poode ja kohvikuid kinni.

0
0

@jaanusm
Brasiilia piiril pead KÜSIMA peatus migratsiooni jaoks ja siis ootad järgmist bussi, mis su sama piletiga peale võtab.

Kas see on sul hiljutine kogemus?

2019 aastal ootas sama buss ilusasti ära, piiri ületamine oli muidugi minutite küsimus ka siis.

0
0

Käisin detsember 2023 - juhul kui minna ainult päevareisile Brasiilia poolele, siis ei pea eraldi Brasiilia immigratsioonis peatama ehk saate minna kohaliku bussiga (Rio Uruguay). Kõigile tehakse peatus Argentina immigratsioonis ja buss ootab teid samal ajal ära. Juhul kui tahate, aga kauemaks minna või reisida edasi Brasiiliast, siis vaja ka teine peatus.

1
0

Ma olin pikemalt Argentiinas ja vajasin templit. Küsisin peatust, buss sõitis edasi ja juht käskis enne pilet üles otsida ja ette näidata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased