Transfeer München-Mayrhofen

Kas keegi on kunagi kasutanud transfeeriks firma Four Seasons Travel teenuseid http://www.airport-transfer.com/ Või oskab keegi soovitada midagi teravmeelsemat, kui rendiautot ei taha võtta ja rongiajad seoses lennukiaegadega ei klapi (saabumine Münchenisse õhtul 19.00 ja lahkumine hommikul 08.50. Tänud ette

Vaatasin praegu kähku nende hinnakirju ja lihtne arvutus näitas, et 1-2 inimese puhul on rahaliselt soodsam kasutada transfeeri, kuid alates 3-st inimesest võiks siiski rendiauto peale mõelda. Iseasi muidugi, kui juhilubasid pole... Ja hommikuse lahkumise puhul tähendab transfeeri kasutamine, et peaksite Mayrhofenist keset ööd juba liikuma hakkama. Võib täitsa juhtuda,et öine service on mingi kõrgema erihinnaga veel.

Meie seltskond koosneb minust (naisinimene) 2 lapsega. Ühelt poolt on auto kallim, teiselt poolt ma ei ole kindel, et mulle väga meeldib seal mägedes sõita (hommikuti mäele minnes on tavaliselt eelmisel päeval sulanud lumi teed mõnusalt ära jäätanud; kui lund hakkab sadama, siis seal eriti kettideta hakkama ei saa, aga ma ei ole kindel, et ma üksi nende paigaldamisega hakkama saan jne)

Ketid on üldse sellised asjad, mida üks keskmine eestlane autole alla ei pane, kui autol ikka talvekumm all on. Olete vast lugenud uudiseid, kus Belgias/PRantsusmaal tuli 5 cm lund maha ja siis oli suur katastroof - topiti rehvidele kette peale :D

Aga kõige asjalikum oleks sul vast kontakteeruda transfeerifirmaga ning oma soovid ja kellaajad kirja panna ning neilt hinnapakkumist küsida.

Ja teine võimalus on sul panna oma mineku/tuleku kuupäevad ka siia kirja - ehk on veel eestlasi neil aegadel minemas/tulemas ja saad nendega ühineda.

Soovitan kasutada. Ise 4 - 5 korda proovinud. Kõik toimib, broneeri aegsasti, maksad bussijuhile in cash. Igal juhul tuleb neile päev enne lendu ette helistada, nagu nad ka ise soovitavad.

Küsimus , kumba firmat transfeeriks eelistada Müncheni lennujaamast, kas firma Four Seasons Travel või munictransfer.de ? Esimene on hinnalt natuke soodsam , kuid tähtis on firma usaldus ja kindlustunne , et kõik ikka toimiks.