trip-krainetrip-ukraine-dark
Transport Girona lennujaamast öösel

Tere Kuna internetist otsides väga erinevat infot selle kohta siis küsin siit. Nimelt kas öösel sõidavad bussid lennujaamast Gironasse. Sagalese lehelt nii hiliseid aegu ei näinud. Lennuk peaks jõudma 2. november 23:45 öösel. Kuskil keegi kirjutas et Barcelonasse bussid ootavad ryanairi lennud öösel ära. Aga kuidas on Gironaga?

Paistab, et 22.30 läheb viimane liinibuss Gironasse. Võtke lennujaama eest takso, öine tariif on 35-40 eurot. 

Aga oskab keegi öelda kas vastab tõele et Barcelonasse bussid ootavad viimased lennud ära? Sel juhul vahetaks Girona majutuse Barcelona vastu.

Kuu tagasi samal ajal jõudes väljusid bussid nii Barcelonasse kui Lloret de Mar'i. Lloreti sõitis max 20 minutit.

@Triinki Alates 27.10 on talvine sõidugraafik ja väljumisi vähem. Lootsin ka nädal tagasi viimasele Lloreti bussile jõuda, see pidavat samamoodi õhtuse lennuki ära ootama, kuid paraku ei jõudnud lennuk Gironasse. 

Barcelona bussid ootavad viimased lennud ära. Olen ka üle tunniajase hilinemise korral bussiga linna saanud. Arvestada võiks sellega, et kui oled väikeste lastega, on see neile üsna kurnav (hilinev lend, bussi väljumise ootamine, pikk bussisõit, kell 3-4 öösel hotellis jauramas).

Kas ka hooajavälisel ajal?

Nii täpselt ei oska öelda, olen käinud kevadisel koolivaheajal. 

Öösel Gironasse jah lennujaamast bussiga ei saa, paar päeva tagasi tulin. Barcelona buss ootas, Lloret del Mari omadel oli transfeer vastu tellitud. Me saime Gironasse ainult taksoga, 40 eurot küsis, kauplesime 35 peale, kuigi ametlik öine hind on 30 eurot. Üks tähelepanek veel. Kohalik ühistransport on nädalavahetustel ja pühade ajal ka palju hõredam, eile ootasin bussi Begurist Palsi, aga ei tulnudki - pärast selgus, et siin Kõigi pühakute püha on vaba päev.

Hispaanias toimetab selline firma nagu Shuttle Direct. Transfeer lennujaamade ja sihtkoha vahel. Me oleme mitmeid kordi kasutanud seda firmat lennujaamast Lloret de Mari ja Tossase sõites. sõidab ilmselt ka lennujaamast Gironasse. Kui sõitjaid samal ajal samas suunas on vähe, transfeerivad isegi autoga. Sama firma tegutseb ka Tenerifel.