Transport Gironast Barcelonasse keskööl

Tere, kas on kellelgi täpset infot selle kohta, kas Gironast läheb Barcelonasse veel mingi buss vms(alates 23.30 või hiljem)? Plaan minna aprilli keskpaigas. Üritasin netist infot otsida, kuid kahjuks ei õnnestunud(vb asi minus :D).

Olen samuti aprilli lõpus Barcelonasse minemas ja uurisin sama asja. Kirjutasin Girona lennujaamas teenindavasse bussifirmasse ja sealt öeldi mulle, et aprill läheb juba suvegraafiku alla ja see graafik tuleb välja alles märtsi keskpaigas. Kuid eelmiste aastate näitel tõenäoliselt pannakse buss ka 23.00 tulevat lendu teenindama.
Ei julgenud Ryanairi pileteid igaks juhuks ära osta ja kuna märtsis kindlasti hinnad juba kallimad, kui veebruaris, kui pileti ostsin, siis valisin Wizzairi Riia kaudu. Läheb otse Barcelona lennujaama ja pileti hind samasse klassi Ryanairiga. Siit foorumist uurisin ka ja soovitati Girona lennujaama hotelli esimeseks ööks jääda, nii et see võimalus ka, kui Ryanairiga minna.

Mind ka huvitaks kesköösel Girona lennujaamast Barc keskusesse liikumise võimalus, arvestades Ryanairi graafikut. Ehk on kellelgi viimaste RA graafikutega kogemusi selles osas? Nende bussifirma ja lennujaama koduletedelt ei loe kellaaeade kohta infot välja. Tekkis mõte augusti lõpus või sept alguses minna aga enne ei julge pileteid osta, pigem jätan selle "pika-nädalavahetuse" reisi ära.