Viimased kommentaarid

Kuid võib vältida tickets.ee teenust, samu pileteid saab ka teiste vahendajate kaudu osta.
Ilmselt momondo vahendusel näitab, et odavamaid pileteid saab vaid tickets.ee-st, kuid selle saab ka elimineerida, kui kasutada VPN-i. Opera brauseril on VPN juba sisse ehitatud ja kasutamine lihtne. VPN-i abil määrad asukohaks näiteks Hollandi ja siis uuesti sama tehing Momondost näitab hoopis teisi ja tuntud vahendajaid, sageli soodsam, kui tickets.ee.

Tanit, liivaranda on üsna keeruline leida, seevastu on need kiVirannad kohati väga hubased ja samuti mugavad. PAgulasi ega muid problemaatilisi isikuid sloveeniast kuni splitini piki rannikut sõites ei kohanud. Peamine mure on autode parkimisega seonduv, kuid kerge jalutuskäik ei tee kunagi halba.

Olin 2015 jõulud ja 15/16 aastavahetus Phuketil. Eelnevalt broneerisin vaid saabumise ööpäeva tarbeks hotelli, edasi otsisin juba Phuketile saabudes. Mingit hinnatõusu ei täheldanud, valik on tohutu ja pole mingit hirmu, et majutust ei leia mistahes hinnaklassis. Minu järgmised valikud olid Bookingu vahendusel, kõik sujus muretult. (Piirkonnad Kata, Karon ja Surin).

Kogemus on 2015/2016 aastavahetusel toimunud Aasia reisiga. Kahju oli siiski omavastutusest suurem. Kogu jutu kokkuvõtteks on lühike soovitus: lugege mistahes (kuid eriti Swedbank'i) lepingutingimusi aeglaselt, hoolega ja mitu korda. Kui kogu lepingutekst sealt lühidalt võrdluseks võtta, siis 90% moodustab punktidest, mis juhul nad ei hüvita ja 10 protsenti, mida (võibolla) hüvitavad.
Kui hoolsasti lugeda, märkmeid teha ja reisi võimalikud kahjujuhtumid läbi kaaluda, siis Swedi lepingutingimuste järgi võib kliendi rahuliku südamega "kuu peale" saata. ehk siis minu järeldus on see, et Swedpanga kindlustus on kliendivaenulik. ka kodukindlustus on eraldi jabur teema, kuid sellest võiks telesse seriaali teha.

Swed Kuldkaardiga ei hüvitatud reisil pagasi kadumise ja lennu edasilükkumisel midagi. Kahjusumma on üsna tyhine. Esimene vastus tuli nädala pärast, see sisaldas palju linke ja viiteid erinevatele rahvusvahelistele lepingutele jms, millega sisuliselt saadeti pikalt ja tehti selgeks, et kindlustust kuldkaardiga ei olegi (peale tervisekindlustuse). Vahepeal sai telefoni teel aru päritud, siis mingi asjalik tegelane kiitis Swedi ja väitis et kõik kahjud kaetakse.
Hilisemad päringud jäid üldse vastusteta, selline siis suhtumine klientidesse. tundub, et pangas vasak käsi ei tea, mida parem teeb.
Eestisse saabudes läks jälle pagas kaduma, õnneks tasus lennufirma sellega seonduvad kulud.

Ega seal 35+ klubisid ei märganudki, kõik ööklubid suht sarnased. Lĺoreti kõrval asuvas Tossa de Mar'is oli mingi Jazziklubi, üsna hea muusikaga.

Split ise pole just kõige mõnusam koht pikemaks peatumiseks. Ehk tasuks otsida Trogir'i kandis majutust (või selle läheduses ca 15 km raadiuses) ja seal edasi lääne poole. Rannad on ilusad aga kitsad ja kivised. Krka park on väga mõnus, seal läheb 3-4 tundi kindlasti ära, kuid üleujutuste ajal jõkke ujuma ei lubata.

Villa Lucica läheduses päevitamiseks sobivat randa ei ole. peab sõitma mitu kilomeetrit vähemalt ja rannaribad on seal kitsad ja kivised. Kasuta google mapsi ja kenasti on siis näha, kus ja millised rannad on. Näiteks: https://www.google.ee/maps/@43.513688,16.301769,3a,75y,21.38h,69.05t/data=!3m4!1e1!3m2!1sp9SQfGqCquuVpeIi-B-i-w!2e0
Lennujaamast sõidavad Trogirisse ka bussid.

Trogiris olime eelmise aasta septembris. Soovitan kindlasti. Ööbisime osalt Villa Lučica Trogir apartmendis, hindeks annaks julgelt 5. Maja oli väga puhas ja vaikne, selle ees sai ka parkida, meie ruumis kööginurka polnud. Siis ööbisime ka 3 ööd Spliti lähedal Kaštel Sućurac väikelasulas Stella Apartments'is, kus suured toad ja korraliku köögiga, et ise toitu valmistada. Selles kohas oli hommikuti kohalik turg, kust sai värsket kala odavalt osta, samuti juurvilju jms. Üsna lähedal oli hea söögikoht Baletna Skola, (Kastel Kambelovac), sinna minekuks peab kasutama autot või bussi. Suured toidupoed olid ka autot kasutades ca 10 min kaugusel, väiksemad on iga nurga peal.