Transport Itaalia Bergamo lennujaamast Genovasse (200 km) ja tagasi.

Tere

Otsime mai keskpaigas transporti, millega saab Bergamo lennujaamast Genovasse ja tagasi. Inimesi kokku 10.
Lennuk jõuab 14.05. kell 23,30 ja tagasi oleks vaja tulla 21.05. kella 11,00 paiku.
Autot oleks vaja rentida ainult mõneks tunniks, nii minnes kui tulles. Nädalaks ei taha rentida kuna ei kasutada-
Kas keegi oskab soovitada, kuidas leida soodsama hinnaga transpordi?
Mingi bussijuhiga variandi oleme leidnud, edasi-tagasi 900 eurot.
Tundub kuidagi väga kallis.

Aitähh info eest.

Kas ei ole buss Bergamost Milano Centralesse ainult €5 (edasi-tagasi võttes soodsamgi) ja rongi hinnad Milanost Genuasse algavad 9 eurost. Öö võite ju olla hostelis ühes toas, kui olete üks seltskond.

900€ privaatse transfeeri eest nii kallis ehk polegi. Teisipidi säästate end öistest väntsutustest ja kindlasti lisanduvast ajakulust.
Võib ka ühe otsa (öise sõidu) teha kallima transfeeriga ja tagasi tulla rongiga Genova-Milan-Bergamo. Sealt buss raudtejaamast viib siis otse lennujaama. Säästaksite mingi ~25€ inimese kohta.

Südaööl enam ei lähe ronge. Alles kell 5 hommikul läheb esimene.

Ise olen ka käinud nii, et bussiga Bergamost Milano keskrongijaama ja sealt rongiga Genovasse. Lihtne, odav ja üsna kiire. Seda marsruuti sõidavad ka öörongid, mis on veel odavamad.
Tagasi minnes oli vaja üks öö Milanos veeta ja ööbisime hotellis New York vms rongijaama kõrval, kus 2 inimese tuba koos hommikusöögiga oli umbes 50 eur öö.
Üks asi, mida mida märkasin trenitalia lehelt pileteid ostes: kui vaatad lehte itaalia keeles, on valikus rohkem ronge (see oli muidugi 1,5 a tagasi, aga tasub katsetamist).

Mina oleksin öö Bergamos või Milanis (Bergamo on ilusam) ja sõidaks rongiga kohale. Rongiliiklus on seal tihe ja mõnusalt tempokas.

Muidu saaks anda ka majutusesoovitust, aga 10 inimest on natuke palju :D