Transport Pelopennose, Kreeka

Hei, olen augustis minemas Pelopennose poolsaarele. Kas kellelgi on soovitusi jagada, kuidas ühistranspordiga on kõige parem erinevate vaatamisväärsusteni jòuda ja ka nt kuumaveeallikatele sõita. Autot rentida saaksin vaid 1 ööpäeva kuna see on minule liiga kulukas. :)

Võite ka soovitada kohti, mida külastada (eriti huvitavad ilusad looduskohad).

No kui Kreeka autorent juba kulukas on, peaks ehk üldse veidi mõtlema enne tegutsemist?

Tea kas seal senitundmatu nimega poolsaarel üldse ühistransporti on, autorendist rääkimata.

No see poolsaar nüüd tundmatu küll ei ole.  Peloponnesel on palju huvitavaid paiku. Mõned neist: Epitauros, Mükene, Olympia, Korinthos ja ka Korinthose kanal. Sealt saab ka sõita laevaga päevaks Hydra saarele. Bussipiletid on soodsad ja soovitav on osta edasi/tagasi pilet. Meie käisime nii Ateenas. Lisan siia ka lingi infoga.  Meie võtsime päevatuuri Korinthos, Mükene, Naplion, Epithaurus. Oli suht soodne. 

http://www.mythicalpeloponnese.gr/tourist-guide/en/how-go

veel lugemist https://www.estravel.ee/blog/ehedat-kreekat-avastamas/

Jüts tahab vist seda lihtsalt öelda, et sellise nimega poolsaart nagu Pelopennos ega ka Peloponnes pole olemas, sest on Peloponnesos

Ega ei kujuta hästi ette küll seal ühistranspordiga ringi liikumist. Vaadata on palju, vahemaade läbimine suhteliselt aeglane. Isegi rendiautoga jõudsin nädalaga ainult osakese poolsaarest ära näha.

Ilma autota on ehk ainult vaatamisväärsuse lähedudes majutus võtta ja 1 päeva Ateenas veeta.