TravelSim kõnekaart

Kas kellelgi siin on kogemusi TravelSim ettemaksulise kõnekaardiga? Toimib see ka Aasias ning Aafrikas tõrgeteta, nagu reklaamitakse? Ning kust seda Tallinnas osta saab üldse- Riia müügipunktid on neil kodulehel kirjas kenasti, kuid Tallinna kohta mitte midagi. Lennujaamas vast ikka on?

Veidi offtopic palve, aga kas seletaksid paari sõnaga, millised eelised sellel kaardil on kohalike kõne- ja datakaartide ees? Näiteks Aasias.

Ma vaatasin selle kaardi hindasid ja mulle erilist muljet küll ei avaldanud. Aga äkki jäi mul mingi detail kahe silma vahele või on sul seda kaarti vaja mingiks eriliseks situatsiooniks?

Ma ei ole ise TravelSim kaardiga kunagi varem kokku puutunud ja olen igal pool ja alati kasutanud kohalikust müügipunktist ostetud/registreeritud kaarte, tehes enne ka eeltööd soodsama hinna saamiseks.

0
0

Vajan just erilisteks situatsioonideks. Näiteks lennujaamas ümberistumiste ajal helistamiseks jms. Mõnes riigis maismaale üldse ei satu, olen vaid meresõidukiga territoriaalvetes:) Ei jõua kohalikke kaarte osta igalt poolt ning alati ei saagi. Mõne Eesti mobiilioperaatoriga liitumist mul ei ole, kuna Eestis ka püsivalt ei ela.

0
0

Selge pilt. Aitäh selgituse eest.

Sellistes olukordades on see kaart muidugi mõistlik.

0
0

Travelsim on TOP connect OÜ toode. Nad kasutavad Telia Eesti numbriplaani ning on kokku leppinud, et nad Eestis Teliaga ei konkureeri. Seega sa otse TOP connectist (ehk travelsim kodulehelt) kaarte osta ei saa ja tarneinfot ei leia. Selleks tuleb leida edasimüüja. Võimalik, et otse TOP connecti helistades, saad infot edasimüüjate kohta ;)

2
0

Kui guugeldada 'travel sim card', siis leiab igasuguseid pakkumisi ja soovitusi. Näiteks siin: https://toomanyadapters.com/international-sim-card-comparison/, Nende soovitus on OneSIM, kaardiga tuleb kaasa kaks telefoninumbrit, üks Eesti ja teine USA oma. Saadetakse USAst, saatmiskulu alates 5 USD, ent võimalik ka eSIM (ühilduvad telefonid: https://www.onesimcard.com/international-sim-card/onesimcard-esim/), mille puhul pole üldse vaja SIM kaardiga jännata. 

Nagu ka TravelSIM puhul, tuleb oma marsruuti arvestades ise kalkuleerida, mis soodsam tuleb. Kui Euroopast lõuna poole purjetama hakata, siis esimene mitte-EL riik on Maroko, seal OneSIM tariifid internet per MB/väljaminev kõne Eestisse/sissetulev kõne Eestist vastavalt 0,05/0,95/0,35 USD ja kui maailma kuklapoolele Tšiilisse jõuda, siis on see vastavalt 0,05/0,25/0 USD. TravelSIM puhul vastavalt Maroko 0,50/0,95/0,35 ja Tšiili 0,05/0,55/0 USD. Ehk siis OneSIM tundub soodsam.

Samas on mõlemal pakette, mis võivad interneti hinda alla viia. Nt TravelSIM reklaamib 3GB Aasia paketti hinnaga 35€ (https://travelsim.com/special-offers/) ning OneSIM Zone Asianina on samas hinnaklassis, 39 USD: https://www.onesimcard.com/faq/?text=discount+Internet+Data+Package#Plus. Ühe MB hind on sellise paketiga siis ca 0,012 senti.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased