Tšiilisse Azul Airlines lennufirmaga

Azul Airlines lehel annab nagu Madrid- Santiago imeodava lennu 214500 rahaühikut. Arvasin, et see on Tšiili peso, seega nagu oleks 279 EUR? Kas selline pileti maksumus kehtib ainult Tšiili kodanikele?

Ma ei usu, et EU sellist asja, kus EU-st väljuval lennul oma kodanikke laseks avalikult diskrimineerida, tolereeriks.

0
0

See hind edasi-tagasi? Ning mis kuupäevadel ligikaudu? Endal ka plaan minna, aga ainukesed normaalse hinnaga piletid, mis ise praegu leidnud olen, on Latamiga FCO-SCL edasi-tagasi 580€.

0
0

Ma kuskilt kunagi lugesin, et sealtkandi riigid teevad vahet, kelle kodanik oled. Aga ei leia enam seda infot. 214500 Tšiili peesot tundub liiga väike hind, et tõsi olla.

Tahaksin nädala pärast minna. Vaja ainult üks ots, sest tiirutan ringiga Brasiiliasse. Leidsin Avianca Madrid- Santiago 484 eur Santiagosse. ...kallis...

0
0

Azul Airlines ei lenda minu teada Santiagosse. Ja ma kahtlen, et nad midagi Tšiili peesodes oma ametlikel lehtedel müüvad, kui neil endal sinna lende ei ole. Kust sa sellist pakkumist nägid?

0
0

Tegin kiire otsingu, tundub ,et Azul pakub Avianca lende MAD-BOG-SCL ja see summa ei ole valuuta, vaid Azul punktid. Esmapilgul ma ei suutnud leida, kust seda cash fare'iks muuta saaks.

1
0

Midagi sellist oli jah. Tundus kõige tõenäolisem. Lõpuks on õige hind tõenäoliselt Aviancalt endalt ostes. Aga see 214 500 oli Azuli punktid + maksud vist Brasiilia reaalides.

0
0

Tänud teile selgituste eest! On kellelgil kogemusi PlusUltra Airlines või Air Europa lennukitega ja asjaajamisega sõiduks Lõuna-Ameerikasse?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased