Türgi. Hotell Antalia vanalinnas või vahetus läheduses.Auto parkimise võimalusega.

Hei, käinutule.

Palun soovitusi hotellile Antaalia, vanalinnas või selle läheduses. Plaanin järgmise aasta augustis reisi( pikkus-12 päeva kohapeal). Kohapeal rendiauto, seega tarvis oleks ka parkimise võimalust hotelli juures. Kuna Booking ei ava veel nii kaugele kõiki hotelle, siis loodan teie kogemustele ja arvamustele. Hotellis võiks olla nii hommiku-, kui õhtusöögivõimalus. Hubasus ja ilu on tähtis, kära ja müra samuti võimalikult vähem. Hind mõistuse piires. Rannamõnud võiksid olla jalutuskäigu kaugusel.

Teretulnud on ka soovituse vaatamisväärsustele, mis on nauditavad. Käidud on sealkandis väga ammu, sellepärast küsin.

Tänan kõiki ette, kes nõuga abiks!

Lihtsalt vihjeks, et puhtalt uurimise eesmärgil ei pea bookingust otsima 'õigeteks/avamata' kuupäevadeks - võib teha ka pseudootsingu varasemate kuupäevadega, näiteks selle aasta augusti ja/või muude kuupäevade kohta.

3
0

to Korsten

Aitäh! Eks ma olen ka nõnda otsinud, nagu sa soovitad. Ma lihtsalt selleks, et eestlane on ikkagi väga kriitiline rahvas-kui ütleb, et koht oli mõnus, siis võib ka uskuda. Ikkagi ootan soovitusi kogemustega inimestelt.

0
0

Ma pole küll Türgis käinud, aga nt Egiptusesse või Hispaaniasse minnes hotelli otsides vaatan kõigepealt bookingus mulle sobivad hinna, asukoha ja hinnanguga hotellid välja, siis vaatan yotubes viimase 6kuu videsid hotellide kohta ja piirkonna kohta. Ka Tripadvisorist vaatan pilte ja kommentaare. Ja siis teen oma valiku. Praegu on jube pikk aeg järgmise aasta reisi broneerida. Selle ajaga võib hotell pankrotti minna, omanik vahetuda või muul moel kvaliteet alla käia. Hotelli tellin tavaliselt nende kodulehelt. Nii võib extra soodukaid või boonust saada.

2
0

Täna augustiks ma veel ei broneeriks. Kui, siis midagi tasuta tühistamisega. Lähen järgmisel nädalal Antalyasse ja alles eile võtsin hotelli. Praegu on muidugi madalhooaeg. Üllatavalt paljudel hotellidel on parkimisvõimalus. Seda isegi vanalinnas. Enamasti on see tänaval ja ette bronnida ei saa. Hetkel hotelli enda kinnised parklad 2-3 EUR ööpäev. Augustis pakun ööpäeva hinnaks 10 EUR. Bookingus ei ole erilist mõtet alla 7.0 hindega kohti vaadata. 7-8 peab ka hoolega kaaluma. Paari tagasisidga kohtadege peab ka ettevaatlik olema. Näiteks vanalinnas pakutakse erinevaid kortereid tutvustusega ....Flat near..... ja enmus pilte kattuvad. Aga hinne ja arvustused on erinevad. Oli miski 6 või 7 lausa. Kööginurgas sahtli sisu ka sama. Lauda kahe joogiklaasiga on pildistatud erinevate nurkade alt jne. Ühel hotellil pildil tramm. No selge, kolin hakkab juba varakult. Aga reklaamitakse head ühendust. Ja tagasisidet tuleb rahulikult lugeda. Samuti on seal rubriik küsimused-vastused, mis ka aimu annavad.

Lisaks vaatan ma alati Google streeview-ga koha üle. Suurte hotellidega väga muret pole aga korteritega võidakse trikitada. Olen niimoodi veidi valesti kirjutatud aadressi tuvastanud. Algul olin kindel, et skämm aga siis sain pihta, mis valesti oli. Ja siis kohale minnes suutis ka takso mind valele aadressile viia, kuigi ma hoiatasin teda.

Kui viitsid natuke ise asjaga tegeleda, saad paari õhtuga asjad selgemaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased