Türgi. Hotell Antalia vanalinnas või vahetus läheduses.Auto parkimise võimalusega.

Hei, käinutule.

Palun soovitusi hotellile Antaalia, vanalinnas või selle läheduses. Plaanin järgmise aasta augustis reisi( pikkus-12 päeva kohapeal). Kohapeal rendiauto, seega tarvis oleks ka parkimise võimalust hotelli juures. Kuna Booking ei ava veel nii kaugele kõiki hotelle, siis loodan teie kogemustele ja arvamustele. Hotellis võiks olla nii hommiku-, kui õhtusöögivõimalus. Hubasus ja ilu on tähtis, kära ja müra samuti võimalikult vähem. Hind mõistuse piires. Rannamõnud võiksid olla jalutuskäigu kaugusel.

Teretulnud on ka soovituse vaatamisväärsustele, mis on nauditavad. Käidud on sealkandis väga ammu, sellepärast küsin.

Tänan kõiki ette, kes nõuga abiks!

Lihtsalt vihjeks, et puhtalt uurimise eesmärgil ei pea bookingust otsima 'õigeteks/avamata' kuupäevadeks - võib teha ka pseudootsingu varasemate kuupäevadega, näiteks selle aasta augusti ja/või muude kuupäevade kohta.

1
0

to Korsten

Aitäh! Eks ma olen ka nõnda otsinud, nagu sa soovitad. Ma lihtsalt selleks, et eestlane on ikkagi väga kriitiline rahvas-kui ütleb, et koht oli mõnus, siis võib ka uskuda. Ikkagi ootan soovitusi kogemustega inimestelt.

0
0

Ma pole küll Türgis käinud, aga nt Egiptusesse või Hispaaniasse minnes hotelli otsides vaatan kõigepealt bookingus mulle sobivad hinna, asukoha ja hinnanguga hotellid välja, siis vaatan yotubes viimase 6kuu videsid hotellide kohta ja piirkonna kohta. Ka Tripadvisorist vaatan pilte ja kommentaare. Ja siis teen oma valiku. Praegu on jube pikk aeg järgmise aasta reisi broneerida. Selle ajaga võib hotell pankrotti minna, omanik vahetuda või muul moel kvaliteet alla käia. Hotelli tellin tavaliselt nende kodulehelt. Nii võib extra soodukaid või boonust saada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased