Türgi reisifotod 2010.

Lisasin nagisse terve hulga Türgi reisifotsid. Rändasin Türgis 2010. aasta juunis üksinda, kohaliku transpordiga. Külastasin järgmiseid paiku: Istanbul, Antalia, Goröme, Ilhara org, Uchisar, Aksaray, Diyarbakır, Mardin, Silopi, Sirnak, Siirt, Van, Trabzon, Ünye ja Ankara. Reisifotod asuvad: http://nagi.ee/photos/tonureisid/sets/273249/

Pea kõiki minu reisifotosid saate näha: http://nagi.ee/photos/tonureisid/sets/

Head vaatamist!

Tänud oma pilte jagamast. Ainult et... Vaatan hea meelega reisifotosid, aga kui näen, et neid on 1046, siis... Korduvad ja kehvemad pildid võiks jätta üles riputamata. Tahtsin näha Mardini pilte, aga nii kaugele ei jõudnudki :( Minu kogemuse järgi kipub ka kannatlikumate inimeste kannatus võõraid pilte vaadates katkema kusagil 300-400 pildi kandis. Ja hulga huvitavam oleks vaadata, kui pildi juures oleks märgitud, kus see tehtud on. Muidu tundus olevat hulk toredaid pilte ka muude hulgas :)

Ise käisin Ida-Türgis üksinda ja rendiautoga sügisel 2009. Huvitav kant.

0
0

Jep minul ka katkes kannatus nii 200-sel pildil. Lootsin kaa, et on ka väike selgitus piltide juures. Enda jaoks kommentaari ei ole vaja aga kui avalikult eksponeerid siis oleks vajalik vist küll. See ei ole negatiivne kriitika, lihtsalt minu tähelepanek. Muidu väga bro.

0
0

Eks ma vaatan uuesti üle, mida annaks vähendada. Kindlasti annab. Selgituste kirjutamisega on pisut keerukam. See nõuab päris mahukat tööd... Mul on nagi keskkonnas päris palju fotosid üleval (umb. 18000). Nende selgitamine oleks megaettevõtmine :)

0
0

Tõnu, kui tahad, et vaadata viitsitakse, võib jätta max 300 pilti, parem ,kui vähem. Aksioom. Jätad vaid parimad. Aega kokku hoida piltide ümbernimetamisel saab kasutades näiteks Adobe Bridge. Saad kõigile ühes kohas võetud piltidele panna ühise nime (kohanime). Teeb asja palju lihtsamaks. Vaid niimoodi leitakse ka otsingus su pilte üles Ma tahan ka Kapadookiasse minna, aga sinu Kapadookia pilte Türgi albumist ma googeldades üles kuidagi ei leiaks. Aga nüüd vaatasin nad üle, kuid kogu albumit tõesti ei viitsi. Kas reisikirja ka on, Kapadookia kohta just?

0
0

Kapadookia kohta mul veel reisikirja ei ole. Just jõudsin reisilt tagasi ja pole jõudnud kirjutada. Plaanin aga kirjutada küll. Mõtlesin, et Kapadookia kohta võiksin jutu isegi Go Discoverile teha, tundub, et neil sellist lugu veel ilmunud ei ole.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased