TUI lend ja pagasi otse saatmine järgmisele lennule

Tere,Selline küsimus. Mida arvate / kellegil kogemusi? Kui TUI lend jõuab 18:35 Phuketilt - Arlandasse ja järgmine lend Arlanda - Tallinn läheb juba 20:55 kas siis jõuab sellele lennule kenasti ja kas keegi oskab öelda, kas ära antavat pagasit on otse ka võimalik suunata järgmisele lennule? Küsisin Tui-st, aga ei saa vastust. Tänud ette

Pagasit ei saa otse saata, aga muidu peaks jõudma....

0
0

Jõuab vabalt, pagasit järgmisele lennule suunata ei saa. 

0
0

Veebruaris tulin samal ajal saabuva lennuga Krabilt ja ka Tallinna lend oli sama.Meil jäi väljalend Krabilt ca 2 tundi hiljaks.Saabusime Arlandale 19,55.Suurest lennukist väljumine võtab ca 15-20 minutit.Kuna oli ka lapsevanker jms pagasit, siis ootasime ka seda suht kaua.Meie õnneks lükati ka Tallinna lendu 40 minutit edasi.Meie jõudsime Tallinna lennu väravasse 20.55, ehk siis 10 minutit peale algset väljumisaega.Seda kõike väga joostes.Seega kui oleks Tallinna lend olnud graafikus, siis poleks jõudnud.Samas hilisem lend (Nordica) on sellesmõttes ohtlik, et arvestades Nordica jamasid, siis see lend võib üldse ära jääda.Täpselt nii juhtus ka meiega koos olnud sõpradega, kes SAS lennule kohtasid ei saanud ning võtsid hilisemale Nordica lennule.Nendel teatati lennuki juures bussis, et lend jääb üldse ära.Seega sad nemad koju alles järgmisel päeval.

0
0

Ega siis kõik lennud alati ja iga kord ei hiline ning ära jää. Mõnel firmal juhtub seda jah sagedamini, aga siiski mitte iga kord. Ei maksa pessimistlik olla. Ideaalis, kui mõlemad lennud väljuvad ja saabuvad graafikujärgselt, jõuad vabalt pagasi välja võtta, uue check-in`i teha, ning jääb pisut aega ülegi. Ja vot sellega arvestadki, et on piisav aeg. Kui hakata igasugu olukordade peale mõtlema, siis äkki lend Krabist ei väljugi üldse (nagu hiljuti ühe Vietnami TUI lennuga juhtus, miks see ei võiks korduda, eks?), magad ühe öö veel hotellis ning saad pärast seda hoopis teised lennud.

1
0

Kui lennud õigeaegselt, siis jõuab.Aega kulub umbes 1 tund (lennukist maha, passikontroll, pagas välja, uus check in, pagas sisse ja väravasse minek).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased