Tulin Bulgaariast

Tulin Bulgaariast Sunny Beachist 3.juulil. Ka enne käinud ja kõik ok. Sel korral aga oli (lennu ajal?) kohver lahti murtud ja üht-teist ärantatud. Mitmel reisijal sama lugu. Et lennukompaniil on Novatoursiga leping, siis peaks viimane samme astuma, et varastamine lõppeks.

Seega lausa lennu ajal murti kohver lahti-Käsipagasis olnud kohver või? Vaevalt et keegi nüüd lennu ajal alla pagasiruumi ronis su kohvrit murdma-see on rohkem Hollywoody filmide ja natuke suuremate lennukite teema.

0
1

Muidugi pagasiruumis. Ja mitte ainult minu vaid meie. Hollywood ei puutu küll asjasse, sest ega kümmekond inimest luulude all kannata. Oled imelik kommenteerija, äkki endal käsi sees? Kirjutasin, et hoiatada samal liinil reisijaid mitte jätma kohvrisse midagi hinnalist, aga pean lugema lolli asjasse mittepuutuvat kommentaari.

1
0

Seda, et kohvritest varastatakse toimub kahjuks üle maailma ja selles ei ole teps mitte süüdi ei reisikorraldaja ega ka temaga parnersuhetes olev lennufirma vaid lennujaama pagasitöötajad. Soovitatakse ju kohvrid alati turvalisuse mõttes kiletada. Kellule suured tänud teavitamast kõiki kliente, kes saavad nüüd Bulgaariasse sõites sellega arvestada ja oma väärt esemed pakkida kas käsipagasisse või peita eraldi kinnitusega kohvri põhja või maksta 75 EEK lennujaamas kiletamise eest. Ilusaid reisielamusi kõigile!

0
0

N ma tahaks täitsa teada kuidas ja kes oleks suuteline kilomeetrite kõrgusel selliste pisikeste boeingute pagasiruumis-mitmekümne miinuskraadi juures su kohvrit rappima...

0
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased