Turku šoppama

Kas keegi oskab öelda, millised poed on Turku linnas, kui seal on üldse poode, kust leiab midagi. Ja kas keegi oskab öelda, kas see on tõsi, et üle piiri võib viia 1 ploki suitse 1 inimese kohta? Tänan.

Linn nagu linn ikka... Väiksem kui Tallinn, suurem kui Tartu. Poode on ka igasuguseid. Aga miks sa just sinna shoppama tahad minna? Nime pärast (Turku = turg)?

Võib ka http://www.turku.fi/Public/default.aspx?nodeid=8163&culture=en-US&contentlan=2 lugeda.

0
0

.

0
0
  • millised poed on Turku linnas, kui seal on üldse poode - Va'hemalt yhe poe sa kesklinnast leiad ja see on Stockmann. Kui teisegi poe leiad, oled lausa 'onneseen.
0
0

Turkus on kõik arvestatavad poed keskväljaku juures. Ega Soome minek pole vanglasse minek, et suitsu kaasa ei või võtta.

0
0

Ega seal midagi erilist paistnud, hinnad ju ikka kallimad kui meil. Kui ringi jalutad, siis midagi ikka leiad:) Turu katedraal ja kindlus väärivad kindlasti külastamist: http://www.turunsrk.fi/portal/turun_tuomiokirkko/english/

0
0

Turus avati remondis olnud Wiklund mis asub otse turu platsil! Seal on kindlasti tegemist, muidugi ka Anttila. Ja seal lähedal on veel kohti kus sisseoste teha.Tulles autoga tasub sul kindlasti ära käia Myllys,mis asub 6-7 km turust raisio poole ( Suur kaubanduskeskus kus üle saja kaupluse ).Järgmisel kuul avatakse veel suurem kui Mylly,nii et pole see Turku surnud midagi. Kui oskad otsida leiad neid kohti veel ja veel. Olen ise Turust pärit. Ja suitsuga on nii, et see plokk suitsu vastab tõele, kuid lahtiseid võib sul ka olla. Mõnusat soppamist!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased