Turvalisus Hongkongis

Ahhoi! Kas keegi on selle aasta sees juba Hongkongis käinud või peatub/elab seal? Mul oleks vaja sealt Hiinasse minna ja natuke kohapeal ka asju ajada. Üks mu kaubanduspartner vastas mu päringule, et kõik on kontrolli all. Mõtlesin, et küsiks igaks juhuks kaasmaalaste käest ka, ehk on värskeid kogemusi. Hotellide hinnad on praegu täiesti maas.  Kui ma varem peatusin Mirador Mansioni urgastes, siis nüüd saab vabalt 4\* lubada. 25-35 € toa eest hotellides,  mis muidu 100-200 € vahel.

Sinna korraldati ühe uudise järgi protesti turismi. Eesti oma Balti kett-i üritusega oli neile inspiratsiooniks.

1
0

Olen viimase paari kuu jooksul korduvalt käinud ja pole end veel ebaturvaliselt tundnud (tõsi, selle väga pineva paari nädala jooksul mõni kuud tagasi siiski vältisin seal nädalavahetustel olemist). Praegu muretsemiseks põhjust ei ole. 

Hotellide hinnad on tõesti maas, aga kauaks ilmselt mitte. Viimasel korral juba tundus, et rahva vool on tagasi pöördumas (kaubanduskeskustes olid taas inimesed ja igapäevamelu varasemale Hongkongile kohane).

2
0

Aitäh info eest, @tarvi

0
0

Mis 4tärnikad need 25-35 EUR on seal?

0
0

Ma broneerisin nats kallima, Prudential Hotel (Jordan'i peatuse juures). Oli ligi 40 €. 

Näiteks Hotel Ease Mong Kok (Yau Ma Tei) praegu 26 € Agodas.

Ramada Hong Kong Harbour View 21 €

0
0

Nojahm, see et Agoda neid 4tärnikateks nimetab ja 200 EUR "tavahinnaks", ei tähenda, et kumbki fakt tõele vastab. Aga tundub hea hinna/kvaliteedi suhe hetkel siiski :)

1
0

Jah. Mulle see hinnatase sobib väga hästi. Liiga palju juba mansionite 9m2 tubades oldud

Olen sellega muidugi kursis, et Agoda allahindlused näiteks tavahinnast 100 euro pealt 20 euro peale on puhas jama, ükskõik mis riigis. Hotellides on hinnakiri väljas vahel ja seal ongi tavahind näiteks 30-40 eur. Siiani pole küll Hongkongis näinud, et nö päris hotellid sellist hinda pakuvad. Ikka need mansionite urkad on selles hinnaklassis.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased