Turvalisus L.A's

Teab keegi ehk kes on L.A's metrooga sõitnud.. kui ohtlik on sõita üksi metrooga õhtul kaheksa paiku LA lennujaamast- NoHo'sse(north-hollywoodi)?

Eeem, LAXini küll LA metroo ei ulatu... pead võtma bussi ja siis metroo ... LA on linn nagu iga teinegi, aga ma ei soovita sul üksi sellisel kellaajal seiklema hakata.. ei taha õuduslugusid rääkida, aga on väga halbade kogemustega tuttavaid küll ja küll.

LA lennujaamast käib tasuta buss metroopeatuseni. Et NoHo'sse jõuda, on sul vaja veel kaks korda metrood vahetada. Kokku võib see sõit aega võtta ca 1,5 tundi. Vahepeal läbib metroo mõned mustade getopiirkonnad ning valgeid annab seal tikutulega otsida. Selles mõttes kahtlane kant. Olen ise mõned korrad õhtuti sealt mööda sõitnud metrooga ning probleeme ei ole esinenud.

Elasin NoHo ja sõitsin metroo ja bussiga iga päev ja erinevatel kellaaegadel, ei mingit ohtu, õhtuti on pea igas jaamas politeid kättesaadavad.

Aga millist kanti muidu soovitate LAs, mis pole selline getokant??

Mina soovitaks Santa Monica rajooni , Burbank'i...

Marina Del Rey on parim! :) Santa Monica on ka OK, jah. Mulle meeldis Venice ka, aga seal on kahtlasem seltskond veidi.

Ühesõnaga hoia Ida-LAst eemale. USC kant jne. Sõpradel halvad kogemused seal.

Ettevaatlik peab olema, aga üldiselt pole hullu midagi.

Lugesin äsja Priit Pulleritsu raamatut "Ameerika" kus juttu Los Angeles´ist. Autor ei soovita õhtul eriti liikuda kesklinnas, Hollywoodi blv. ja veel, põhjuseks prostitutsioon ja narkomaania. Samas lähen ainult paariks päevaks LA sse ja tahaksin vähemalt kella 22.00 ringi liikuda. Isegi kui päeval käin vaatamisväärsused läbi, siis õhtul sooviksin minna kuskile sööma ja niisama ringi liikuda. Siit ka küsimus, et kas nendes piirkondades pole mõtet hotelli võtta, sest õhtul ei tasu hotellist eriti nina välja pista?