Ühe-või kaheotsa pilet?

See on siin vist kõige rumalam küsimus seni, aga kui lennupilet osta, siis kas ühe-või kaheotsa oma. Hinnad olid imelikul kombel enamvähem samad, või ma suutsin seda kah valesti vaadata. Soov oleks pikemaks ajaks jääda sihtpunkti. Kui tõesti võtta kaheotsa, siis ma võin ju soovi korral ka selle lennuga minemata jätta? (eeldusel , et pileti pean ikka ostma hiljem et tagasi pääseda) Kuna tõesti olen tõsiselt väheste teadmistega selles valdkonnas, siis palukski abi !

Natuke umbmäärane, et täpsemalt vastata. See sõltub mitmest asjast.

  • kas tegemist on üheotsa pileti poliitikaga lennufirmaga või mitte? Üheotsapiletid on odavlennufirmadel, aga ka Estonian Airil ja veel mõnel, mis ennast odavlennufirmaks ei pea. Aga ka Lufthansa pakub vahest soodsaid pileteid ühele suunale.
  • Kui OV ja RT pileti hind on sama, siis ilmselt on tegemist RT poliitikaga firmaga. Sel juhul pole minu loogika kohaselt mingit põhjust üheotsa oma osta.
  • kas piiril nõutakse tagasipileti olemasolu?
  • kuhu lendad? Euroopas või kaugemale?
  • hiljem ostes on pilet tavaliselt alati kallim. Mina soovitaks - osta kaheotsa pilet.
0
0

Lend oleks plaanis USA-sse Los Angelesse

0
0

Kaheotsapilet on 90% kordadel odavam (st. 1 ots sellest), aga üsna sageli on tõepoolest isegi kogu kaheotsapilet üheotsa omast soodsam. Seega, kui tagasilennu kuupäev on kindel, siis üsna üheselt kaheotsa pilet. Keegi ei sunni sind teist otsa lendama, küll aga sageli esimest. Pead jälgima või üle küsima, millised on tingimused. Kui esimesel otsal on "no show", siis võidakse kogu marsruut tühistada. Ka viisade jaoks on sageli tagasilendu vaja. Aga eks ise tead ja otsustad kõige paremini, mida sul tarvis.

0
0

Viisaga on selline asi, et üritan minna viisavabaduse tekkimisel.Midagi räägiti suve kuudest vahepeal, aga eks seda näitab tulevik.Plaan on küll võtta kaheotsapilet, sest mulle tundus kah , et see maksis tõesti ligi 1000 vähem kui üheotsa oma.Küll aga kasutan tõesti vaid ühe otsa sellest...aga siis on ka backup olemas kui vaja.Tagasilend võib olla ka ju mitme kuu pärast ,mitte nädalajooksul, kui ma ei eksi

0
0

Tagasilend on täpselt siis, kui sa tahad, aga selle pead otsustama loomulikult piletit ostes. Pärastine muutmine võib olla võimatu või kulukas.

0
0

Risustan natuke teise teemat, aga kas keegi on ostnud kokkuhoiu mõttes edasi-tagasi pileti (on vahest odavam kui üheotsa pilet), kui plaan tagasi tulla hoopis teisiti ja kas sellest võib ka jama tulla? Loogiliselt võttes mitte, aga pole ise kogenud.

0
0

Täna uurisin veel lehelt http://www.bookinghouse.ee/ , et isegi 8500 eest võib üheotsa pileti saada kuigi alla 16k viimasel korral ei leidnud....ei tea kas see 8,5k pilet on loomadega samas ruumis...või koos pagasiga.Sellise üheotsapakkumise võtaksin kohe vastu , sest odavaim kaheotsa pilet mis nägin oli ikka 14 k kanti.Tundub et leidsin vastuse siiski enda küsimusele ise :P Kõik sõltub lennuajast

0
0

Loomad ja tulevased illegaalid rändavad ikka koos, sobivad hästi kokku, pagasiruumi neid ei saa panna, situvad täis äkki :D

0
0

Loogiline, ma ise mõtlesin sama tegelt!

0
0

Viisavabadusel saab kindlasti olema ajaline piirang. Võib olla max 90 päeva.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased