üheinimesetuba

Oskab keegi öelda,kui minna grupireisiga,kas kõik on kindlasti kahekaupa,arvata võib,et leidub ka üksi reisijaid.Probleem ongi selles,et ei taha kohe maksta üheinimese toa eest.Alles siis maksaks,kui teist võimalust pole,keegi teab kuidas need asjad majutusel käivad.Jutt siis türgist.

Aga Sa seda otse oma reisikorraldajalt küsida ei soovi? Ühes hiljutises postituses otsisid Sa reisikaaslast ja mainisid ka reisikorraldajat -- võta taskust telefon ja helista...

Majutusel käivad asjad niimoodi. Grupile teatatakse hotelli fuajees, et otsige paariline ja tulge paarikaupa vormistama.Nüüd on mõistlik mitte trügida ja oodata lõpuks järelejäänud printsi koos majutuseks. Sellisel juhul pole ju vaja maksta üheinimese toa eest. Elementare ja skeem töötab!

Seda loodan isegi,et selguks kohapeal,kas saan paarilise,kui ei saa siis olen nõus maksma.Kui praegu broneerides maksan ühese toa eest ja on keegi ,kellega saan ühte tuppa,siis on see ju ilmaasjata.Reisikorraldajalt pole otsest vastust saanud,öeldi nemad pole kohustatud mulle toakaaslast leidma,seda ma ju ei loodagi.Parem kui toakaaslane osutub naiseks.

Osade firmade puhul ei selgu kohapeal mitte midagi.Üks tuntumaid firmasid ,mille puhul saabub selgus kohapel on Viru reisid ,kus tõesti pole vaja muretseda reisikaaslase pärast , sest inimesed paigutatakse nii kuidas võimalik võimaluse korral inimestele vastu tulles . Enamike teiste firmade puhul peab olukord selge olema juba enne reisi toimumist ja kui kaaslast ei ole , siis tuleb maksta lisatasu. Kaaslase sool pole mingit eriti tähtsust ja seega ei tohiks väita ,et naine on mehest parem vaid tähtsad on paljud teised faktorid. Enaimikel reisijatel on kaaslased olemas aga vahel on ka üksikuid aga kui veel selekteerima hakata , et ainult üks sugupool sobib siis võibki toakaaslasest ilma jääda.

Mina tean, et kui oled maksnud ühese toa eest, siis eladki oma puhkuse üksinda toas. Samuti nagu laeval kajutis oled üksi, kui oled maksnud kajuti eest. Olen seda meelt, et enne maksan rohkem ja olen üksi toas, kui et kellegi võhivõõraga, kes norskab nigu traktor ja keda segab minu norskamine.

See üheinimese toa hind võib vahel ulatuda isegi 500 euro ringi ja kui tuba kasutada ainult pesemiseks ja magamiseks ja kogu ülejäänud aeg ollakse väljas ,siis see on asi mille üle tasuks järele mõelda.Euroopas üldiselt eriti probleeme ei ole aga Ladina Ameeriks,Aafrikas,Aasias oleks enda turvalisuse mõttes parem kui oleks ka toakaaslane ( haigused, Igasugused ohtlikud putukad,roomajad jne ).