üheksakesi Sri Lankal
Käime juba mitmendat aastat suure kambaga reisimas ja kõik on sujunud tänu eeltööle.
Veebruaris olime Sri Lankal algul tegime 5 päevase ringreisi ja pärast oli rannapuhkus.
Ringreisi panime kokku, nii et oleks ajalugu, loodust,  rongisõitu mägesid ja muidugi ka elevandi park. Leidsime sellise inimese nagu Dhannuska Hemal meili aadress on dhemal478@gmail.com  tal on 9 kohaline kondiga buss ja räägib inglise keelt hästi.tuli meile lennujaama vastu kõik kohvrid mahtusid ilusti ära ja sõit sujus väga mõnusalt. Julgen teda soovitada kõigile maksime pool ette ja teise poole tripi lõpus hind koos ööbimiste ja rongipiletitega, safari pilet, ja veel mõned tasulised kohad oli 200 euri.

Päris 200 eurot 9 inimest 4 ööd ehk 5.55 eurot päevakulu inimese kohta te vist tingitud ei saanud, seega ilmselt 200 eurot inimese kohta? Räigelt maksite üle siis ju, pole põhjust kiidelda siin.

Milline on mõistlik hind päeva kohta koos lihtsama öömajaga? Kas autojuht koostas ise reisiplaani ringi sõitmiseks? Ma ju ei tea palju  ja kuhu jõuab nelja päevaga.

Ei saa jätta kirjutamata :) Käisin eelmise aastavahetuse ajal Sri Lankal, ning ka minul oli kokkulepe ülalkirjeldatud ja palju kiidetud Danushkaga. Kuna reisil olid kaasas ka lapsed, olin eriti ettevaatlik, ning sõlmisin temaga kokkulepped juba pool aastat ette ning kirjutasin/kinnitasin üle iga kuu/paari tagant, et kokkulepped ikka kehtivad. Ja siis, umebes 2 nädalat enne reisi, teatas Danushka, et sorry, aga tal tuleb teine, suurem (Eestlaste!) grupp, siis ta meid siiski vastu võtta ei saa. Ehk siis Danushka usaldusväärsusesse suhtuksin reservatsioonidega :)

Suurem grupp = rohkem raha, see risk jääb alati, keegi neist seal nii aumehelik ei ole, et suuremast rahast keelduks.