Üle Milaano Kanaaridele aprilli koolivaheajal.

Hetkel on lennuvariante, mida julgeks ehk kaaluda. Loodetavasti on aprilliks pandeemia vaibumas.

Wizziga saaks Malpensa-Fuerteventura-Malpensa 17-24 aprill discount clubi hinnaga lausa alla 35€ edasi-tagasi. Tavahind tuleks alla 50€. 

https://wizzair.com/#/booking/select-flight/MXP/FUE/2021-04-17/2021-04-24/1/0/0/null

Tallinn - Malpensa samal hommikul Wizzi discount club hinnaga @ 45€. Saabumine 13.00, väljumine Fuerteventurale 14.25. Veidi pingeline, aga tehtav.  Alternatiiv on  16.25 väljumine Eazyjetiga Lanzarotele @ 22€.

Tagasiotsaga Tallinnasse välja veidi kombineerimist on, aga pole hullu.

Ma isiklikult ostaks Wizzi pileti alates Tallinnast alles märtsi teisel poolel, kui on näha, et mõni sihtkoht tõesti uuest hooajast alustab. Hetkel on lennud müügis lihtsalt teoreetilise suvegraafiku (see algab märtsi lõpus) järgi ja mingeid otsuseid hakatakse tõenäoliselt tegema alles märtsi jooksul. Märtsi kolmandal nädalal on näha, kas uuest hooajast tõesti lennud algavad. Kui näiteks Tallinn-Milano lennu alustamine hakkab vaikselt edasi nihkuma, siis on teada, et suuri plaane selle liiniga veel ei ole ja loota võib sellele alles siis, kui pileti ostu ja lennu vahel on vähem kui 14 päeva.

Fuerteventura on müügis märtsi algusest. Kui see esimene 7. märtsi lend on müügis ka veel kahe nädala pärast, siis on lootust, et lennud algavad. Kui lende hakatakse järjest maha võtma, siis pole aimugi kuna need tegelikult hakkavad.

Wizzi soodukaga pileteid on iseenesest hea osta, sest tühistamisel saab soovi korral vist +20%-ga vautšeri või kui raha küsida, siis see peaks ka nüüd suhteliselt normaalselt laekuma.

Suuri ja kindlaid puhkuseplaane muidugi aprilli vaheajaks Wizziga veel praegu teha ei saa.

2 korda wizzairi piletid tühistatud. Õnneks olen raha suht ruttu tagasi saanud. Praegu kolmandad ootel D.

Wizzairiga ostetud Tallinnast alates augusti lõpust 2020 3.. 4 edasi tagasi lendu, siiani veel reaalselt lennata pole kordagi saanud.

Nüüdseks ongi Wizzi lennud TLL-MXP tühistatud kuni maini. Seega jah Wizziga midagi praegu eriti planeerida ei tasuks, kui just pidevalt +20 % lennukrediiti ei taha koguda.  Kahtlane, kas nad Viini lennudki enne maid tegelikkuses avavad, kuigi praegu on  see lend  29. märtsist broneeritav.

Nüüd on ka  Wizzi TLL-VIE lennud märtsis-aprillis tühistatud.  Broneeritav alates 3. maist.