Ümberistumine Dublin /London Stansted

Tere. Kas keegi oskab nõu anda, ümberistumine Dublinis 1h30min. Kas teostatav? Kui kiire on turvakontroll ja kas tuleb transiittsoonist vahepeal lahkuda kui ei ole jätkulend (lennud Ryanairiga).

Sama küsimus tegelikult ka London Stansted kohta, tagasitulekut kaalume sealt kaudu.

Stanstedis tuleb väljuda transiittsoonist ja läheb kindlasti rohkem aega , sest ka väljumisel tuleb turvakontroll läbida (pole EU ega ka Schengen), seal võib minna päris kaua.

Dublinis ilmselt jõuab kui käsipagas.

0
0

Stanstedis ei ole transiittsooni, lendude vahel tuleb UKsse siseneda. Sisenedes tuleb läbida passikontroll ning väljudes turvakontroll. Soovitan võtta fast track, maksab vist £7.

Oleneb, kuidas järjekorrad on ja kas passikontrolli automaatväravad töötavad, siis käsipagasiga võib 1h30min olla tehtav, aga kuskil jokutada ei maksa. Äraantava pagasiga ma riskima ei hakkaks.

0
0

Lendasin just Tallinnast Stanstedi kaudu Madriidi. Sisenemisel on jah automaatne passikontroll, kõik kokku koos pagasijärjekorraga võttis ca 30min. Väljumisel enam passikontrolli ei ole!

Küll aga tasub arvestada muude ootamatustega, näiteks jäi mu Ryanairi lend Tallinn-London ca 2 tundi hiljaks. (Osaliselt selle tõttu, et Tallinna lennujaam ei suutnud õigel ajal deicing autot organiseerida). Seega sobis planeeritud 6 tunnine ooteaeg Stanstedis ideaalselt.

1
0

Ma ei riskiks. Ryanair hilineb suht sageli. Me käisime enne brexitit ja ümberistumise aeg pidi olema u 3 tundi. Lend hilines alla tunni, dokumendi kontroll, kus kolmest putkast töötas 2, uuesti lennujaama sisenemine, turvakontroll, mis oli üliväga põhjalik ja aeglane meie arust. meie neljasel seltskonnast kolmel tuuseldati aegluubis pagas läbi. Paki kohvrid uuesti ja pm jooksuga vääravasse. Olime viimased, kes lennukle läksid.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased