Ümberistumine USAs

Plaan minna USAsse ja ümberistumine Chicagos .Kas siis tuleb vist pagas kõik vahepeal välja võtta ja tollist läbi minna ja palju see kõik aega võib võtta ? ( palju peaks kahe lennu vahele jätma )

1
2

Lennuki maandumise hetkest saab umbes kahe tunniga hakkama. Piirile ja kottide kättesaamisele võiks arvestada tunniga. Eeldatavasti oled ennast kuni reisi lõpppunkti ära möldinud (check-in'is), sel juhul on asi lihtne. Peale kottide üles korjamist astud tollist läbi (kuhu jätad tollideklaratsiooni) ja uksest välja ühenduslendudele pagasi jätmise ruumi. Seal astud oma järgmise lennufirma lindi juurde, kus firma esindaja koti uuesti ära võtab (uusi pabereid täita pole vaja). Seejärel teed kindlaks, mis terminalist järgmine lend väljub. Pea-aegu kõik rahvusvahelised lennud saabuvad viiendasse terminali, enamus siseriiklikke lendab välja muudest. Terminale ühendab lollikindel tasuta rongikene. Sõidad sellega oma terminali, lased ennast seal uuesti läbi otsida, ja tee väravasse ongi vaba. O'Hare on lahmakas lennujaam, tollist väljamisest kuni uues terminalis oma väravasse jõudmiseni arvesta umbes poole tunniga. Ise lendan sageli läbi Chicago, rahvusvaheliselt lennult tulles on kaks tundi enamasti täiesti piisav. (Aga kunagi ei tohi unustada, et mõnikord saabuvad lennud hilinevad!!! Olen isegi sel põhjusel järgmisest lennust maha jäänud, aga lennufirma on alati samaks päevaks mõne hilisema asendusvariandi leidnud.)

0
0

Meil oli NY-is ümberistumiseks 2 tundi. Kui ei jokuta siis jõuab ilusti.

0
0

Lillekesekene, alati ei ole asi enda jokutamise taga. Tõmmatakse sind ekstra-turvakontrolli ja sitsid seal tund-poolteist ja vaatad nukralt, kuidas kell kukub. Või on lennujaam misiganes muudel põhjustel "umbes" ja sama lugu.

Kaks tundi on siiski paras. Selle ajaga peaks sööma ka jõudma.

0
0

Eelmisel aastal küll ei pidanud pagasit USA-s ümberistumisel väljavõtma. Saatsime pagasi Tallinnast otse Miamisse, kuigi ise käisime ka Chicagost läbi.

0
0

sellepärast ma ütlengi, et ei maksa jokutada:)

0
0

Loen siit, et on võimalik USAsse reisides saata pagas lõppsihtkohta - kas see toimib või mitte? Et kui mulle lennufirma kinnitab, et nad saadavad pagasi lõppu välja, siis ei juhtu seda, et minu kohvrid jäävad kusagile vahemaandumisele toppama? Siiani olen elanud teadmisega, et USAs tuleb esimeses lennujaamas oma pagas välja võtta...

0
0

USAsse reisides saata pagas lõppsihtkohta – kas see toimib või mitte?

Kurimoor, EI TOIMI. Ka siis mitte, kui lennufirma kinnitab, et toimib. (Mulle on Tallinna lennujaamas kinnitatud, käsi südamel, et pagas läheb lõpuni ilma minu sekkumiseta. Naersin neile näkku ja no muidugi oli mul õigus.)

0
0

Suur tänu, tean siis arvestada. Mul Chicagos 2 h, nii et suhteliselt kiire saab olema.

0
0

Tripp'il on õigus, ei toimi. Lennufirma möllib pagasi küll lõpppunktini välja, kuid esimeses USA lennujaamas tuleb see ikkagi endal üles korjata ja peale tolli uuesti ära anda (nagu eespool kirjeldasin). Et palgaliste transameeste asemel tuleb oma kompsud iseendal uue lennu lindile tõsta, on formaalselt on lennufirmal õigus, sest tegemist ei ole uue check-inniga ja siseriikliku lennu ülekaalu pärast pole vaja põdeda.

0
0

Tere,

meil ka Chicagos aega 2 h - kas sellega jõuab kõik toimetatud ja ilusti teise lennuki peale edasi? Nagu ma aru saan, siis pagas tuleb Chicagos välja võtta ja uuesti check in teha enne Miami lennukile minekut?

0
0

Saab hakkama, aga vajadusel tuleb nahhaalselt turvakontrollis ette trügida. Kui ikka kell hakkab kukkuma, siis vabandage ja pressige ennast teistest ette. Meil oli ka viimati umbes 2 h aega, saime napikalt hakkama ja siis tuli välja, et lennuk jäi mitu tundi hiljaks (see info tuli tabloodele samuti viimasel hetkel).

0
0

Vaatasin valesti ja tuleb välja, et aega on vaid 1 h 50 min, nii et tuleb vist tõsiselt tormata ja loota, et eelmine lend ei hiline. Aga kas pagas tuleb siis Chicagosse jõudes ikka ise lindilt ära võtta ja uuesti check in-is ära anda, kuigi reisibüroo kinnitab, et see läheb lõpuni välja?

0
0

Pagasi võtate lindilt ära, kõnnite sellega läbi immigrationi töötaja juurest ja kohe peale seda saate selle uuesti ära anda, ei ole vaja sellega check-in letti minna. Pagasi äraandmiskohast ei ole minu kogemuste järgi võimalik seda märkamata mööda minna.

0
0

Et siis kindlalt PEAB pagasi välja võtma esimeses USA ümberistumise lennujaamas kuigi kinnitatakse, et see läheb lõpuni??

Ja kui ma usun seda lennujaamatöötajat, et see läheb lõpuni siis see ikkagi esimeses ümberistumiskohas USAs tiirutab seal pagasilindil???

0
0

Usas pead sa esimeses kohas pagasi välja võtma ja sellega migratsiooniametniku juurest läbi kõndima. Peale seda saad koheselt oma pagasi ära anda.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased