Ungarisse

Mõtlesin, et võiks järgmine aasta Ungarisse vormel-1 etappi vaatama minna. Raha aga palju pole ja mõtlesin, et kuidas hääletades oleks. Kuidas meessoost isikuid peale võetakse ? Kogemusi ei ole, inglise ja saksa keelt oskan, aga seal maal vist rohkem vene keel kuluks ära (+läbi Läti, Leedu, Poola). Mitme päevaga sinna kohale jõuaks ? Ilmselt peaks 1-2 päeva varuks jätma, sest kõike võib juhtuda. Pole Eestis veel hääletamist vaja olnud, et ma ei tea kui keeruline see on.

pole see nii raske midagi ja võetakse ka meesterahavaid peale. rääkigu mida tahes, aga poolas on super hääletada, sest inimesed on väga sõbralikud :)
võta ka väike eesti lipp kaasa, see tekitab inimestes huvi. poola jõuab vast 1-2 päevaga, aga alati on muidugi tark varu jätta :)

Öömaja suhtes võiks abiks olla www.hospitalityclub.org või www.couchsurfing.com

Öömaja saab ainult Budapesti otsida, sest tee peal ei tea kunagi, millal kuskile jõuad. Ma arvan, et magamiskotiga kuskil puu all... Ei tea kas nädala ajaga jõuab käidud ?

sai kunagi keskooli lõpus Ungarisse Egerisse ja Budapesti hääletatud. Läks lihtsasti ja kiiresti, olime kaks tüdrukut. Soovitaks rekkaisd - saad mõnusalt pikali visata ja silma looja lasta.
Võiks muidugi uurida, kas mõni rekka Eestist otse Ungarisse ei sõida ja pole nõus reisiseltsilist peale võtma, transpordifirmadesse helistada? Edu ja elamusi, Slovakkias olid armsad ridakülad tee ääres.

Rekkameestel on oma foorum, võiksid sealt küsida.

tuttava tuttav käis suvel häälega sama marsruuti ja oligi palju õnne...kuskil Budapesti lähedal sõitsid mustlased ligi,pakkudes lahkelt küüti ja olid väga abivalmid ka hääletaja pagasit auto peale tõstma...kutile jäi alles ainult see,mis rippus kaelas ja mis oli taskutes...peale seda,kui asjad olid pagasiruumi tõstetud,sõitsid tsurkad oma teed...

Mis muidu rekkameeste foorumi aadress on? Ma võin uurida küll... kuid niipalju kui ma siin foorumeid lugenud olen, on öeldud, et rekkad sõidavad väga aeglaselt ning iga 8h tagant puhkavad ka 8h... ei pidavat eriti edasi saama ?

jah, rekkadega võib olla see probleem. Samas tihti rekkajuhid eiravad neid norme. Aga turvalisem on siiski rekkasid vahetada. Aga tegelikult - kui sa juba tee ääres oled - siis mine selle autoga, mis peatub:) Edu!

Endal plaan Hockenheimi vormel 1 etapile minna. Lähen autoga. Uurin, kas keegi on vormel 1 etapil käinud, ootaks muljeid ning millele peaks tähelepanu pöörama.

hmm me läksime kahekesi (tüdrukud) mingi hmm.. üks, kaks.. kolmanda öö veetsime ungaris, aga ega ei kiirustanud ka, esimesel päeval alustasime üldse mingi 5 paiku õhtupoolikul ka.

Kuigis teemaalgataja Mr. Y postitas küsimuse juba 27 kuud tagasi, siis tänu Ungari külastusele mais 2008 lisaksin, et vene keelega pole tõenäoliselt suurt midagi teha, kuid üldjoontes saksa keelt mõistavad vanemad inimesed ja inglise keelt nooremad inimesed. Kui teele jäävad ka Läti ja Leedu, siis vene keelest palju abi, kui just vastva riigi keelt ei juhtu osakama. Poolas vene keelt just eriti ei aktsepteerita, inglise keelega saab hakkama.

Mina küll ei riskiks hääletades sõita. 04/10/2007 - 12:43. rääkis juba siin, mis võib juhtuda... Ja sellepärast ei soovitagi mina kellegil hääletades sõita.