USA-sse Tallinnast või Helsinkist?

On kindel plaan kevadel USA-sse minna. ESTA sai tehtud ja nüüd otsin siin päevast päeva lende :) Helsinkist on tunduvalt soodsam minna (isegi laevapiletitega koos) Samas siin vahepeal ringlesid Tallinnast ka head hinnad. Los Angeles on kõikunud siin 307-440 eur vahel Tallinnast. Helsinkist tuleks nii 450 eur inimene(pluss siis laevapiletite kulu) No 500 eur inimene edasi-tagasi. Kas see on hea pakkumine? Kas peaksin juba ära ostma? Samas Tallinnast on 3 inimest kokku nii 2100 eur. Hinnavahe kolmele ikka 600 eur ju. Turkish Airlinesiga minna ei soovi, Istanbulis nii pikad vahemaandumised ja olen argpüks Türgi suhtes. Andke nõu palun.

Kui minek alles kevadel siis ma ei kiirustaks piletite ostmisega ja jääks pakkumisi ootama. Usa-sse koguaeg häid pakkumisi, mina arvan et ok hind Tallinnast oleks 350euro kanti.

1
0

Kiirem ja mugavam on al TLN. Seda enam, et laevaga läheb reis kordades ikka pikemaks, seda eriti, et teil on lapsed. Lisaks transport sadamast lennujaama on 50 euri takso, või kohvrid, lapsed ühistransporti? Kah saab. Lisaks laevas soovivad juua ja näksi, kas hinna võit ikka tuleb?

Oleneb, mis kuus lähete ja kuhu .TLN eelis on see, et talveriided saab koju jätta ja taksoga/sõbra abiga lennujaama. Soomes maksis riidehoid 50 euri! Läksime aasiasse, saapad, mantel, kindad, müts on palju kaasa võtta (edasisid lennud on al TLN olnud). Kas alati on laevapiletid hea hinnaga, kaua on lennu ja laeva ajavahe?

0
0

Mina lähen vegasesse SASiga Helsingist . Paradoks on et premium economy on odavam kui coach! Vähemalt minu puhul oli nii. Ostsin piletid ära Premium Economis (Plus Saver)ning tuli 50 odavam kui Go Saveriga. Ning saab loungida , wifi ja istekohad valida! Tallinn on ikka pommiauk lendamiseks.... (kahjuks). flysas.com

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased