USA-sse ülikooli?

Tekkis tahtmine minna USA-sse ülikooli, kuid ei tea kust alustada. Olen uurinud natukene seda asja ja tulin selgusele, et kõige pealt peaks tegema ära TOEFL keele testi.. Saaks sellega ühele poole, siis mis edasi peaks tegema? Kuidas see kandideerimine täpselt välja näeb ja kas seda saab teha online või peab enne sinna kohale minema? Ja kuidas õppemaksudega on seal ja kooli kõrvalt töötamisega?

Nii palju veel, et lõpetasin keskkooli eelmine aasta.
Igasugune info on oodatud, mis võiks abiks olla..

http://www.eac.ttu.ee/ loe kõik läbi, mine kohapeale ja nemad saavad sind aidata.

TOEFL või muu inglise keele tasemetest on esimene asi küll.
Võimalusi palju, näiteks võib minna vahetusõpilasena, aga selleks pead enne siin Eestis aasta aega ülikoolis õppima.
Otse kandideerimine sõltub ülikooli tasemest, kas nõutakse peale hinnetelehte veel esseed jm asju, aga kindlalt mida nõutakse on panga väljavõte kus sul on olemas vajalik summa, et kõik enda kulutused täielikult ära katta esimese aasta eest (õppemaks, elamiskulud, söök jt). Californias osariigis on see summa alates $20k sõltuvalt juba ülikoolist.
Tööd tohib teha õpilasena kuni 20 tundi nädalas ülikooli sees, aga tehakse ka erandeid et võid ka juba eraettevõttes oma eriala tööd teha kui lepid kokku ülikooliga.

Tänud teile mõlemale. Jube palju tahavad nad seal kooli eest ikka. Ma ei tea kuidas ma selle raha kokku ajan.. aga veelkord aitäh teile! :)