USA-st Eestisse

Sooviks leida juuli lõpuks, augusti esimeseks nädalaks soodsat lendu Eestisse. Hetkel olen odavaima leidnud 14tuhande kandis. Soov siis lennata Jacksonville (JAX)-Tallinn...Kes peaks leidma alla 10tuhande kogu marsruudi, luban et pakun välja vaevatasu! Suured tänud ette!

Vabandused, et end ebaselgelt väljendasin, edasi-tagasi ikka, ehk JAX-TLL-JAX.

Proovi ise variante: Auto või ühistranspordiga Jacksonville->Orlando a) Orlando->London Heatrow + ühistransport + London Stansted->Tallinn Easyjetiga b) Orlando->Frankfurt + Franfurt->Riia Ryanairga + auto või ühistransport Eestisse c) Orlando->Amsterdam + Amsterdam->Tallinn Estonian Airiga

Euroopa linnadest vaata veel Airbalticut.

Tagasi pean olema hiljemalt 15. august ning reisi kestvus 1 nädal. Aitäh Naabrimees! Proovin neid variante!

Jacksonville teenindab ainult USA siselende ja ilma teise USA linna lendamata, sõitmata hakkama ei saa.

Alla 10 000 saada oleks ju väga suurepärane. Mina otsisin mõni aeg tagasi PDX-TLL ja asi lõppes sellega, et piletid läksid 1724$. Olid ka mingid 1400$ variandid aga ei tahtnud 39h lennata.

Sa võid ju kindluse mõttes küsida Estravelist kas nad vastupidi ka müüvad ja siis NY-st lennata ning mingi siselennuga Jacksonville'ist NY-ki lennata. Aga naabrimehe soovitusest paremat varianti vist ei ole.

Mingid ajad tagasi sai Jacksonville'st tagasi tuldud läbi Atlanta. Ehk leidub sealtkaudu midagi? Jacksonville'st Atlantasse jõuab ilusti ka autoga, kui viitsimist sõita on.

Veidi vana teema, aga vaata Air Berlini, tundub üks parimaid variante olevat, ise sain just Düsseldorf-LA pileti 7300ga, Düsseldorfi saamine ei ole ka väga raske.