USA Vegas, LA, San Francisco?

Selline valik ees ja nende kolme seast vaja leida talvepuhkuseks sobiv koht.
Me ei ole matkajad inimesed, lapsed kaasas - tahaks rendiautoga võimalikult palju liikuda ja näha.
Siinsed resisellid või USAs resideeruvad eestlased ehk oskavad huvitavaid kohti soovitada, mida külastada, mis ei tohiks mingil juhul kahe silma vahele jääda ja mis - nojah, vabatahtlik:)

Kas kõik 3 on liiast? Ise lähen varsti sellise ringi peale + San Diego ka. Suurlinn on suurlinn, selles mõttes eriti vahet pole.

Kauaks minek? San Franciscos ja Las Vegases võib vähemalt 7 päeva kaupa olla. Nii jõuab koha peal oldud ja välja sõidetud näiteks Bay Areasse, Grand Canyonile, Death Valley, Hoover dam

Käidud kõik need linnad, olenevalt laste vanusest soovitaks San Diego loomaaeda, Los Angeles Universal Park, Grand Canyon kohe kindlasti. Natuke vähe infot et pädevat nõu anda. Isiklikult ammendas Las Vegas ennast kolme päevaga, Los Angeles ka ei jätnud erilist muljet, San Diego oli tunduvalt mõnusam, aga koht kuhu alati tagasi läheks on San Francisco :) Vastab tõele et USA ilusaim linn. SF tasuks kindlasti käia Alcatrazzi vanglas, Golden Gate jne, oleneb mida te soovite vaadata näha, rahakoti paksusest jne :)